Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polski_skoczek

28 sierpnia 2020, 18:35

Po jakiejś godzinie byłby martwy, więc by mu się to udało

Avatar pieszel101

18 stycznia 2016, 18:00

mój znajomy chciał się tak powiesić xd

Avatar Pojewalnietaax3

1 lipca 2015, 01:24

Czy to nawiązanie jakieś do Dominika :v?

Avatar Crobat

30 czerwca 2015, 22:27

Za szyję by bolało.

Avatar laurii12

30 czerwca 2015, 22:08

bo jesteś debilem

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 18:53

Powiedziała noga...

Avatar olwia214

30 czerwca 2015, 18:14

I tak zginie po dłuższym wiszeniu krew napłynie do mózgu i w zbyt dużej ilości żyłki (nie wiem jak się to fachowo nazywa XD) pękną i krew wleje się do głowy powodując śmierć. Ale sie spisałam XD

Avatar krzys249

30 czerwca 2015, 18:06

może i tak zginąć po pewnym czasie krew spłynie mu do mózgu i go zabije

Avatar elekt2o56

25 czerwca 2015, 14:43

Tak napewno zginie powieszony z noge

Avatar Aragok666

25 czerwca 2015, 15:49

@elekt2o56: Krew napłynie mu do mózgu zabijając go.

Avatar arcionek

30 czerwca 2015, 18:17

@Aragok666: Lub lina pęknie i rozwali sobie łeb

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 19:35

@elekt2o56: może umrzeć z głodu geniuszu

Avatar pawel4134

30 czerwca 2015, 20:51

Albo bez wody.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 22:16

@pawel4134: no bez wody prędzej

Avatar pawel4134

30 czerwca 2015, 23:02

To wisieć nogą bez jedzenia i wody, ściskać szyje to 4 x combo K.O

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 09:23

@pawel4134: a i może umrzeć z bulu pewnie to boli

Avatar pawel4134

1 lipca 2015, 10:03

bólu* i możliwe.

Avatar julka1280

3 lipca 2015, 11:06

@pawel4134: bulu... komor... tego... nie? ;-;

Avatar Pro100WGebe

25 czerwca 2015, 14:31

i tak i tak zginie...

Avatar Quest123

25 czerwca 2015, 12:55

(facepalm)

Avatar zabek3404

30 czerwca 2015, 19:51

@Quest123: mózg w kawałkach xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najbardziej realistyczny spośród modów

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka