Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2020, 10:35
Chyba rosji nie albani
Odpisz
6 stycznia 2017, 21:24
5 bo Itaczełe
Odpisz
20 stycznia 2019, 20:45
Jesteś rakiem tego społeczeństwa.
Oh wait.
To moje konto.
Halo admin, plz, usuń to konto czy coś, bo nie mam do niego hasła i nawet nie pamiętam pod który e-mail było xd
Odpisz
24 września 2015, 15:04
wybór bieber czy gang pisać
Odpisz
24 października 2015, 19:03
@piotros23: gang
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2017, 21:26
@piotros23: Podsiadło
Wiem, że komentarz stary jak świat
Odpisz
14 kwietnia 2017, 16:17
@piotros23: Bieber. Jest dalej.
Odpisz
13 marca 2017, 17:05
Ja@ lubię gang albanii. Czekam na hejty :-)
Odpisz
14 kwietnia 2017, 16:16
@olekzpoznania: *hejt*
Odpisz
6 stycznia 2017, 22:22
UWAGA
Polecam tego nie włączać, po 20 sekundach wyłączyłam ich "piosenkę". Wszędzie słychać tam słabą muzę, jeszcze gorszy tekst i 867e89t6789e6r789678wrw6782946784634789167348916784964782934672834962378y7829r3789t7r8239782r9t3789tr72189rt7923t6293rt6239te12793rt126r79t16tr67r9t2673r9t37r9t273r9t327r9t przekleństw.
Odpisz
16 lipca 2015, 14:09
Gang Albani.
Co o nich muślę? Myślę że to tylko zrąbane disco polo do którego śpiewają pijane gimbusy.
Możliwe że wokaliści gangu Albani nie są świadomi jakich debili z siebie robią.
Fani Gangu Albani.
Co o nich myślę? Myślę że po prostu nigdy nie słyszeli prawdziwej muzyki i teraz mają czelność to coś nazywać muzyką.
Głośno ostatnio o jakimś Popku.
Co o nim myślę?
Zjarany pocięty kretyn który próbuje udawać rapera.
A teraz porozmawiajmy o tym że gang Albani to raperzy.
Prawdziwy raper to np. Snoop dogg, Sobota i wiele innych. To jest rap.
A to co robi gang Albani to plątanina nic nie znaczących słów. Dziękiję za uwagę i życzę miłego dnia.
Odpisz
16 lipca 2015, 14:19
@gol125: Albańczyków proszę także o zachowanie swojego ulubionego ,,zespołu" dla siebie a nie szerzycie patologię w serwisach internetowych gdzie przebywają normalni ludzie.
Odpisz
23 października 2015, 19:15
@gol125: tia bo disko polo jest niby lepsze jeśli nie lubisz dobrejmuzyki to po co się odzywasz wracaj do mamy bo sie poryczysz🐓
Odpisz
24 października 2015, 07:48
@gol125: normalni ludzie nie piszą w kółko że nie lubią jakiegoś zespołu jeśli ich nie lubisz to zachowaj to dla siebie
Odpisz
6 stycznia 2017, 21:33
@mialkot: Tak, wiem. Stary komentarz, się nie odpisuje no ale muszę.
Po 1:
Każdy wyraża swoją opinię. Choćby była nie wiem jak zasrana to trzeba szanować poglądy innych. Gość powyżej odrobinkę zbyt wulgarnie pisze o swojej opinii, ale ty zniżasz się do jego poziomu przez pisanie " jeśli nie lubisz dobrejmuzyki to po co się odzywasz wracaj do mamy bo sie poryczysz".
Po 2:
Okej, lubisz ten zespół. Wszyscy to wiedzą po przeczytaniu twoich wcześniejszych komentarzy. Wszyscy doskonale to pojmują. Lubisz ten zespół. Naprawdę, nie trzeba o tym pisać pod każdym komentarzem...
Odpisz
25 czerwca 2015, 22:52
Gdybyś miał wybierać między utratą jednego ucha, a słuchaniem Gangu Albanii do końca życia, to obciąłbyś sobie lewe ucho czy prawe?
Odpisz
25 czerwca 2015, 23:30
lewe
Odpisz
26 czerwca 2015, 17:18
lewe
Odpisz
26 czerwca 2015, 18:28
widzę że są tu same prawe chłopaki
Odpisz
26 czerwca 2015, 22:27
Tak......znaczy.....em......piąte.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 10:49
Wolę posłuchać ;-;
Odpisz
24 września 2015, 15:03
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lewe
Odpisz
24 października 2015, 07:51
wolę posłuchać tego fajnego rapu
Odpisz
7 lipca 2016, 23:42
@mialkot: To jest gówno, nie rap
Odpisz
30 lipca 2016, 20:44
@Palauball: Według ciebie on mówił to sarkastycznie czy to tak na serio ;-;
Odpisz
30 lipca 2016, 23:22
@Szekspirek: Na serio :/
Odpisz
31 lipca 2016, 00:22
@Palauball: O ja...mam raka..
Odpisz
21 maja 2016, 14:22
Gang gówna ssie. OK, pudło na hejty: (______)
Odpisz
26 maja 2016, 12:34
@Choi_Seunghyun: Ten obrazek jest tak stary że nikt cię nie zhejtuje
Odpisz
29 maja 2016, 20:16
@UchihaSasuke_: Uff :-)
Odpisz
25 czerwca 2015, 22:06
Gang Albani może być co najwyżej zespołem dałna.
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 18:59
@Maks2603: downa masz ty bo nie umiesz napisać poprawnie downa nie pisz dałna tylko downa a gang albanii jest super
Odpisz
24 października 2015, 20:47
@mialkot: Napisałem tak specjalnie, a Gang Albanii ma ch**owe teksty i głupie przesłanie, jedyne co tam gra to sam podkład muzyczny, reszta ssie. Poza tym słyszałeś, że się nie odpowiada na stare komentarze?
Odpisz
13 listopada 2015, 23:09
@mialkot: sorki, przez przypadek dałem strzałkę w górę do jednego komentarza, a chciałe dać strzałkę w dół
Odpisz
21 listopada 2015, 13:35
@mialkot: Serio musiałeś edytować? Pewno, żeby błędy poprawić a Gang Albanii jest słaby jak legia.
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:59
Dałem za ciebie ale teraz nie ma kto dać za mnie ;(
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:31
Biedny Itachi się załamał....
Odpisz
29 listopada 2015, 20:59
Tak sobie
Odpisz
24 października 2015, 07:49
@piotros23 gang
Odpisz
23 października 2015, 15:26
I love,gang albanii
Odpisz
16 listopada 2015, 19:52
@mialkot:
Odpisz
8 lipca 2016, 10:51
@mialkot: Idioci mnie otaczają.
Odpisz
14 października 2015, 16:38
Który to jest? Sasuke?
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2015, 18:16
U mnie epidemia albańska dotknęła nawet dzieci płci żeńskiej.
Jakim cudem ktoś może lubić coś, co składa się z melodii, od której uszy bolą, darcia mordy, kilku ton przekleństw i tematów dla jakich przyprawionych pieprzem zboczonych menelów?
Właśnie dla tego nienawidzę współczesnej polskiej muzyki.
Odpisz
3 lipca 2015, 19:59
tak się składa że akurat bit wpada w ucho i pewnie dlatego w połowie ich piosenek jest taki sam. Myślę że są dwie grupy osób które ich słuchają "ludzie ulicy" którzy wierzą że to prawdziwy prawilny rap, i druga która słucha to dla bEki, tak samo jak oglądają szkołę, debilizm jest śmieszny. (Mają trzy piosenki które są całkiem ciekawe "Dla prawdziwych dam", "Samo życie" - nawet fajny przekaz, " Ballada O Modelkach Gównojadach" - zabawne muzyczne nawiązanie do znanej sytuacji)
Odpisz
27 sierpnia 2015, 07:28
@niechcemisie: Współczesna Polska muzyka? Współczesna-tak Polska-tak muzyka-nie
Odpisz
24 września 2015, 15:02
ta zarąbisty tekst dla piosenki napadamy na przedszkole
Odpisz