Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2016, 19:13
Polska też może być tanglem.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:33
Beze mnie to Polska i Ukraina.
Odpisz
16 lipca 2015, 10:44
Odpisz
8 lipca 2015, 21:21
Polska?
Od kiedy polska ma w fladze czerwony u góry?
Odpisz
8 lipca 2015, 21:23
@ewelkapl: Kolejny troll
Odpisz
8 lipca 2015, 21:45
Indonezja i Monako mają tako flagę. Chyba trzech takich samych nie będzie?
Odpisz
8 lipca 2015, 21:57
@ewelkapl: Wiesz co to P O L A N D B A L L?
Odpisz
9 lipca 2015, 20:22
Nie do końca, ale reszta ma tak jak w fladze. Więc gdyby przyszły Indonezja i Monako byłyby 3 takie same, czy miałyby na dole czerwony?
Odpisz
9 lipca 2015, 20:23
@ewelkapl: Polandball jest specjalnie czerwono-biały '-'
Odpisz
9 lipca 2015, 20:30
To jak będzie z tą Indonezją i Monako?
Odpisz
9 lipca 2015, 20:34
@ewelkapl: Tak samo jak Polandball...
Odpisz
20 lipca 2015, 09:21
@ewelkapl: Tak właściwie, to Polska nie ma tego czerwonego na fladze tylko karmazynowy, a Monako i Indonezja tak. Więc jeśli ktoś zwraca uwagę, to ma inny kolor, ale poza tym wyglądają tak samo.
No i często Indonezja ma trójkątną czapkę (bo Azja, ryż i te sprawy).
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:17
Litwa, Węgry, Białoruś, Słowacja, Łotwa, Estonia, Ukraina, chodźcie tutaj.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:59
@korobov: z waszych połączonych mocy powstaję on Rzeczpospolita obojga narodów
Odpisz
27 czerwca 2015, 14:06
@WickedHeart: Ale doktor dodał przez przypadek jeszcze jeden składnik
.
.
.
.
.
.
SKŁADNIK X
Odpisz
27 czerwca 2015, 15:32
@Bilolus1: Składnikiem X jest Stefan Batory co wrogom Polski zrobił jesień średniowiecza z dupy.
Odpisz
27 czerwca 2015, 15:44
Jednakże Rosja połączyła się z Finlandią, a nieuważna badawczynii dodała składnik Y - Katarzynę II, która zrobiła nam z anusa jesień Hunów.
Odpisz
2 lipca 2015, 15:39
@korobov: Wołałeś mnie
Odpisz
2 lipca 2015, 16:06
@carmilion: Jop. Wskakuj do gara. Trzeba stworzyć Rzeczpospolitą Obojga Narodów.
Odpisz
2 lipca 2015, 17:30
@korobov: jopam
Odpisz
7 lipca 2015, 17:00
@korobov: O ile sie nie myle, Wegry i Slowacja nigdy nie byly polaczone z naszym panstwem (chyba ze unia prsonalna z Wegrami), a Ukraine to mielismy w polowie, a nawet mniej.
Odpisz
7 lipca 2015, 22:30
@korobov: Jestem!
Odpisz
7 lipca 2015, 22:41
@korobov: Tam załatwi się coś od Japonii i będzie git ;p Jeszcze tylko zrobić nowe bronie i rozwalamy Rusków...
Odpisz
7 lipca 2015, 15:54
Europoor Union xD
Odpisz
7 lipca 2015, 15:23
Wpie**ol?
Odpisz
7 lipca 2015, 15:09
Unia wstrzyknęła Jagiellonów, a w 1610 już dawno panowali królowie elekcyjni
Odpisz
7 lipca 2015, 15:09
Nie bałabym się Grecji!
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 12:04
Od kiedy Rosja po angielsku mówi? Chodzi mi o to, że Rosjanie nie umieją po angielsku mówić i pisać jakby co.
Odpisz
28 czerwca 2015, 18:39
@Pitrekkk: Ziomek, to KOMIKS po angielsku, a nie animowana historia świata... .-.
Odpisz
7 lipca 2015, 15:11
@TruePolandball: Ale wypadało by dodać rosyjski dla klimatu, a nie że Rosja nawija po angielsku... Wyobrażasz sobie że rodowity Rosjanin, nie uczący się anglika ani nigdy nie będący w Anglii (Rosjanie nigdy nie podbili Anglii i Ameryki ani innego kraju anglojęzycznego) nawija po angielsku?
Odpisz
7 lipca 2015, 15:21
@Pitrekkk: Ciekawe bo mam sporo znajomych Rosjan (w realu nie cs) i praktycznie każdy zna angielski i nasz alfabet.
Odpisz
7 lipca 2015, 15:53
@pomidor5041: W komiksach polandball każdy countryball mówi po angielsku. Jednak tylko USA i UK bez błędów.
Odpisz
7 lipca 2015, 15:54
@Space: Nie w każdych komiksach, oj nie w każdych.
Odpisz
7 lipca 2015, 15:57
@pomidor5041: w każdym anglojęzycznym polandballu, według reguł tworzenia komiksów polandballowych. Jednak jest dopuszczone a nawet zalecane dorzucanie paru fraz z języka ojczystego.
Odpisz
7 lipca 2015, 18:27
@pomidor5041: Jest POLSKI klimat, a rosyjski to cyrylica, więc wyższa półka!
Odpisz
8 lipca 2015, 12:26
@TruePolandball: Rosjanom właśnie bliżej do polskiego niż do angielskiego...
Odpisz
20 lipca 2017, 16:05
@Pitrekkk: wypad dziecko
Odpisz
20 lipca 2017, 16:36
@Filipsss: Ta sytuacja kiedy ktoś odpisuje na komentarz z 2015 lmao
Odpisz
20 lipca 2017, 22:03
@Pitrekkk: ta sytuacja kiedy ktoś nie rozumie komiksów z polandballem lmao
Odpisz
23 lutego 2021, 20:28
@Pitrekkk: :)
Odpisz