Co o Tobie mówi Twoja ulubiona gra wideo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
A jednak zrobili to w ten sposób
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2019, 11:08
A jak nie gram w żadną z tych gier to czym jestem? Przegrywem.
Odpisz
29 maja 2019, 14:26
Jestem laską
Odpisz
6 września 2018, 18:20
Czyli jestem laską
Odpisz
12 kwietnia 2018, 07:45
jak grasz w Dooma to jesteś zagrożeniem dla społeczeństwa i nie tylko
Odpisz
19 marca 2018, 18:48
Odpisz
6 lutego 2018, 20:51
a mi się poprostu gry Nintendo nie podobają i są jak dla mnie nieciekawe [_______]<=== na hejty
Odpisz
15 stycznia 2017, 09:08
Jestem dziecko-nerdem. Ale w WoW'a gram od niedawna i dopiero 40lvl Ork Hunter.
Odpisz
26 września 2017, 13:32
@Taczkajestfajna: dalej grasz?
Odpisz
4 lutego 2017, 14:42
gram w jeja lol
i w csa
i raymena
Odpisz
6 listopada 2016, 17:12
\Minecraft=klocek
Odpisz
29 kwietnia 2016, 20:40
Ja gram w ....
dobra kur wa nie ma poco tyle pisać.
Odpisz
26 marca 2016, 11:46
ja gram w plauge inc,simsy i the war of mine....
Odpisz
16 marca 2016, 11:27
Jeste ziomem
Odpisz
1 marca 2016, 12:33
Jestę Laskom.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 20:54
Jestem laską...Co...?
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:02
Gram w the sims tylko że ja jestem chłopem..
Odpisz