Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

7 sierpnia 2019, 15:55

Jestem za żeby dodać gotowanie do szkoły.

Avatar Choi_Seunghyun

21 czerwca 2016, 14:44

Sprawy te są uczone na technice, plastyce, kulinarnym i podpatrzane, co robi tata

Avatar sa_ludzie_i_taborety

21 kwietnia 2019, 22:50

@Choi_Seunghyun: Na technice? Haha (Odkop)

Avatar PyraJejanska

24 lipca 2021, 08:26

@Choi_Seunghyun: Technika? Chodzi o ten przedmiot na którym szycie to ledwo jedna lekcja, i nauczyciel nic o nim nie opowiada tylko każe szyć? O reszcie też nic nie ma.

Avatar arki316

29 czerwca 2015, 10:52

A i tak znalazłaby się cała masa ludzi, którym by się nie chciało uczyć nawet tego. Pierwszą pomoc, przyszycie guzika (a nawet szycie ogółem), posługiwanie się narzędziami, gotowanie to ja akurat w szkole miałam. Swoją drogą pewnych rzeczy nauczyła mnie matka kiedy pomagałam w domu - niespodzianka, może warto by czasem ruszyć d.... i pomóc rodzicom to by się coś z tego wyniosło?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar bylejakbylegdzie

29 czerwca 2015, 21:54

@N_A_T_A_L_A: to zależy od szkoły, u mnie zawsze siedziały przez cały rok na ławce "bo okres" ewentualnie prawie to samo co my

Avatar Sniper02

21 sierpnia 2015, 19:32

@arki316: ja ciągle siedziałem kiedyś z tatą jak majsterkował przy samochodzie, jedyne co umiem wymienić w motocyklu (simsonie itp) to świeca i akumulator...

Avatar Sniper02

21 sierpnia 2015, 19:30

Technika: szycie poduszek na igły, misiów (choć nie szyliśmy, ale mieliśmy) nauka o pralce, prasowaniu + gotowanie na lekcji (sałatki, kanapki i inne tego typu rzeczy), ozdoby z papieru, sztuka origani.

Avatar TariXPL

3 lipca 2015, 14:55

Serio? Jak można nie wiedzieć jak odkręcić cztery śruby i wymienić koło xDDD

Avatar Lekki69

4 lipca 2015, 08:59

@TariXPL: Byś się zdziwił, sam byłem świadkiem czegoś takiego...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 czerwca 2015, 08:51

Przyszycie guzika i pierwszą pomoc uczyliśmy się w szkole, gotowania też troche było, a reszty mogą nauczyć rodzice

Avatar kas12345kas

29 czerwca 2015, 22:35

Ugotujesz rosół- ugotujesz prawie wszystko.

Avatar oliwia1317

29 czerwca 2015, 20:51

Ja mam takie zeczy w szkole ;) mieszkam w Irlandii

Avatar seweryn111

Edytowano - 29 czerwca 2015, 20:48

czy takich rzeczy nie powinni uczyć ku*wa rodzice? chyba nie wszyscy są sierotami albo z patologicznej rodziny, bez obrazy dla w/w. To rodzicom powinno być wstyd, że nie potrafią nauczyć dziecka najprostszych rzeczy, że w d*pie mają wychowywanie

Avatar albatrosia

29 czerwca 2015, 19:54

Za czasów mojej mamy było coś takiego. Nazywało się ,,zajęcia techniczne".

Avatar aneczka27

29 czerwca 2015, 18:54

O to powinni zadbać rodzice. Wychowanie dzieci to ich obowiązek, szkoła nie przygotowuje do życia tylko edukuje. Mamy się w niej przygotowywać do pracy, zaczynając od podstaw, a kończąc na zajęciach zawodowych lub studiach. Szycie, gotowanie, naprawa podstawowych urządzeń to rzeczy których powinniśmy nauczyć się w domu, a nie wymagać tego od państwa...

Avatar Piekielna

29 czerwca 2015, 18:08

Przyszycie guzika do koszuli to żadna filozofia.
Robienie prania- a od czego jest instrukcja obsługi pralki?
Składanie ubrań- tego uczysz się jako dzieciak.
wymiana koła_ nigdy tego nie robiłam, ale gdybym musiała to bym to zrobiła. To tak jak założenie łańcucha w rowerze.
Rozliczanie PIT'a - niby w szkole były podstawy przedsiębiorczości, ale o tym nie mówiliśmy. Na lekcji głównie się siedziało.
Płacenie rachunków- idziesz do banku i wsio.
Gotowanie- wystarczy siedzieć w kuchni jak mama gotuje.
Taniec- zajęcia taneczne w szkole. Były w zakresie zajęć artystycznych.
Podstawowe naprawy i remont- są fachowcy, a pomalować ściany to chyba każdy umie.
Pierwsza pomoc- w szkole są przecież zajęcia, na których się tego uczysz.

Avatar Pikachu

29 czerwca 2015, 17:44

Ja pierwszą pomoc miałam na przysposobieniu obronnym, a rozliczanie PIT-u na podstawach przedsiębiorczości.

Avatar panther500

29 czerwca 2015, 12:24

Miałem w gimnazjum szycie guzika, pieczenie dań, i taniec towarzyski ale nwm gimnazjum ukończyłem 2 lata temu może się coś pozmieniało choć wątpię...

Avatar N_A_T_A_L_A

29 czerwca 2015, 16:02

@panther500: To też zależy od szkoły, my szyliśmy rok temu małe maskotki, a tańce miałyśmy na w-fie. Ale np. o gotowaniu nie było mowy, bo sali do tego nie było.

Avatar TheNasster

29 czerwca 2015, 14:37

Tego to powinni uczyć rodzice a nie szkoła no może poza rozliczeniem podatkowym, tańcem i pierwszą pomocą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Totalnie

To by wystarczyło

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka