Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2015, 00:02
Ja się cieszę że Polacy nie dają za wygraną i nie dopuszczą do homosiowych ślubów i adopcji. I niech ktoś mi tylko napiszę że jestem jednym z tych gnojków co blokuje kogoś miłość. może najlepiej żeby człowiek mógł założyć rodzinę z krową bo jest zoofilem. przecież ten Pan Kowalski też kocha tą krowę i blokujecie miłość.
Odpisz
4 lipca 2015, 02:06
@panther500: Kiedy zaczniecie odróżniać uczucie dorosłych, dojrzałych ludzi od wykorzystywania seksualnego bezbronnych istot, takich jak dzieci i zwierzęta?
Odpisz
4 lipca 2015, 03:44
Znam odpowiedź! Kiedy wszystkie homosie zostaną stracone!!!
Odpisz
4 lipca 2015, 12:36
@TheTemplar: Dobrze prawisz !
Odpisz
4 lipca 2015, 12:43
@TheTemplar: Oczywiście homoseksualiści hejtują :/.
Odpisz
4 lipca 2015, 16:34
@TheTemplar: Oczywiście każdy, kto nie zgadza się z waszymi niesamowicie "inteligentnymi" opiniami, jest hejtującym homoseksualistą. Proszę, dorośnijcie.
Odpisz
26 grudnia 2019, 18:10
@panther500: Przypominam tylko, że te komentarze istnieją
Odpisz
1 kwietnia 2020, 02:31
@mozozaur: dosyć homofobiczny ten wątek
Odpisz
3 lipca 2015, 21:20
Jakaś Nowa moda na tę tęcze w Obrazkach? ;-;
Odpisz
3 lipca 2015, 21:24
@thepolishguy: No, stety czy niestety 1-2% homoseksualnego społeczeństwa cały czas daje znać o sobie mimo że ma wystarczająco przywileji(czy i, nie jestem znawcą j.polskiego)... Po prostu nudzi im się i chcą na pokaz o sobie dać znać.
Odpisz
3 lipca 2015, 21:41
@pomidor5041: 1-2%? Chyba kpisz, minimum to 7%...
Odpisz
3 lipca 2015, 22:34
@pomidor5041: Proszę, wymień mi te przywileje.
Odpisz
4 lipca 2015, 00:31
@jacek1s: W Wlk. Brytanii zadeklarowało się 1,5% jako osoby bi i homoseksualne. (Dane z 2010 roku; źródło: Brytyjskie Narodowe Biuro Statystyczne)
W USA jest 2,8% gejów, a lesbijki to 1,4% (Dane z 1994 roku; źródło: National Health and Social Life Survey)
W większości krajów zachodnich ten procent oscyluje między 1%, a 3%. I jako, że homoseksualizm jest „nadawany” w genach, to można przypuszczać, że na reszcie globu jest podobnie. Chyba, że jakaś rasa ma wyższe skłonności homoseksualne, ale nic mi o tym nie wiadomo...
Odpisz
4 lipca 2015, 00:41
@jacek1s: Ja tam su na statystykach nie znam ale powinno być 0%...
Odpisz
4 lipca 2015, 08:50
Nie wiem czy wiesz, ale nie mamy 2010, a 2015...
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 10:38
@jacek1s: Nie wiem czy wiesz, ale nie ma żadnych badań z bieżącego roku. I nie wiem również czy wiesz, ale liczba homoseksualistów w społeczeństwie jest niezmienna na przestrzeni lat, więc to czy badanie zostało zrobione w 1994, czy w 2015 nie ma znaczenia.
Te 10, czy tam 7% zostało wymyślone przez lobby LGBT, żeby ludzie zwrócili na nich uwagę. Gdyby to co mówisz było prawdą, to w Polsce żyłoby 3mln homoseksualistów, a ta liczba wydaje mi się niewyobrażalna.
Tak jak jestem ogromnym zwolennikiem większych praw dla LGBT, tak też jestem ogromnym zwolennikiem faktów i wolę ich nie naginać.
Odpisz
4 lipca 2015, 10:52
Skoro tak bardzo lubisz fakty to przedstawie Ci je, otóż osoby które mają stały kontakt homoseksualny jest od 2 do 7% na całym świecie, poza tym to może być większa ilość, ponieważ nie każda osoba homoseksualna chce się do tego przyznawać lub brać udział w badaniu.
Osoby które miały wyłącznie kontakt homoseksualny jest około 1%,a te badania były przedstawione w 2014 roku.
Odpisz
4 lipca 2015, 11:10
W wielu krajach mają takie same prawa za hetero, też jestem za równouprawnieniem orientacji, ale zdecydowanie nie za wywyższaniem się homoseksualistów:(
Odpisz
4 lipca 2015, 11:11
@jacek1s: Dane z wikipedii, c'nie? Bo tak szukam i szukam i nie mogę niczego takiego znaleźć. Wszystkie badania pokazują co innego...
Tak swoją drogą jest różnica pomiędzy byciem homoseksualistą, a byciem w stałym kontakcie homoseksualnym. Gdyby badano według tego drugiego terminu to należy też brać pod uwagę większość więźniów, którzy wcale nie muszą odczuwać pociągu do tej samej płci.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 11:15
@pomidor5041: Ty tak na serio? Tęczowe profile biorą się z tego, że w USA zalegalizowano ślub homoseksualistów we wszystkich stanach i tylko z tego powodu, ponadto nie każdy kto ustawi sobie tęczowy nick jest gejem lub bojownikiem o ich prawa, ludzie ustawiają sobie tęczę bo taka jest aktualnie moda :|
Odpisz
4 lipca 2015, 11:38
@Sauron: Wiem, wszystko wiem... Tylko dorzuciłem coś w temacie.
Odpisz
4 lipca 2015, 09:38
Fucking LSD, LSD everywhere!
(niech ktoś wrzuci ten obrazek z Toy Story - Idiots, idiots everywhere)
Odpisz
4 lipca 2015, 07:35
''spójrz na mnie , jestem teraz epickim profilem (te PIC to powinno być EPIC)
Odpisz
4 lipca 2015, 08:04
@masterpredator124: Nie, Pic- skrót od słowa Picture.
Odpisz
3 lipca 2015, 23:17
Tracę wiarę w ludzkość przez te profilówki.
Odpisz
4 lipca 2015, 06:14
@VanQuisch: Ja za to tracę jak ktoś w odpowiedzi na to wstawia sobie flagę Polski
Odpisz
3 lipca 2015, 21:38
Klasyfikacja kolorów na Fajny, chu*owy i pedalski nie ma sensu gdyż każdy pedalski kolor jest chu*owy
Odpisz
3 lipca 2015, 21:16
You don't say!?
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2015, 14:33
Masz racje, jesteś moim profilowym.
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:39
I don't fucking care!
Odpisz