Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
I po kłopocie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2019, 11:56
Podobno fajnie się nim jeździ i widoczność lepsza
Odpisz
29 września 2016, 19:02
najgorszy samochód
Odpisz
15 stycznia 2017, 17:32
@nikto: Jak dla mnie fajny :D
Odpisz
6 lipca 2015, 21:12
Nikt jej nie ukradnie :D
Odpisz
6 lipca 2015, 21:39
@tahu20: Chyba,że na złom.
Odpisz
7 lipca 2015, 12:29
@FryderykWielki: Na złomowisku jej nie przyjmą
Odpisz
7 lipca 2015, 21:32
@tahu20: Może za dopłatą...
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 11:59
Multipla nie jest taka zła
Odpisz
6 lipca 2015, 21:15
Nie musisz płacić za alarm, ani nawet martwić się nawet tym jak zostawisz otwarte drzwi i kluczyk w stacyjce.
Odpisz
6 lipca 2015, 23:04
Jak bym był zdesperowany to bym ukradł
Odpisz
6 lipca 2015, 23:06
@eterno4: Jak zdesperowanym trzeba być by w ogóle to kupić?
Odpisz
7 lipca 2015, 00:44
Kto tu mówi o kupowaniu ,powiedziałem przecież ,że bym ukradł.
Odpisz
7 lipca 2015, 10:55
@eterno4: Ale by ktoś mógł ukraść, ktoś najpierw musiał by to kupić.
Odpisz
7 lipca 2015, 06:29
Suchar dnia!
-Ofiara została potrącona przez Multiple
-To gdzie ta ofiara ?
-Uciekła...
Odpisz
6 lipca 2015, 21:11
powiadają, że multipla to transformers z zespołem downa
Odpisz
7 lipca 2015, 00:55
@ALKATRAZ: Napisał śmieszny komentarz... a ja z przyzwyczajenia dałem mu szczałkę w dół...
Odpisz
7 lipca 2015, 02:06
@XM9StudioPL:
Odpisz
7 lipca 2015, 00:59
Drugi plus: NIKT ci jej nie ukradnie.
Odpisz
7 lipca 2015, 02:07
sorry za strzałkę w dół... niechcący
Odpisz
29 czerwca 2015, 21:19
Multipla ma unikalny akumulator z dwoma minusami
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:05
@KatanW10: minus i minus równa się plus
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:29
@bylejakbylegdzie: ta daaaa
Odpisz
30 czerwca 2015, 00:59
@KatanW10: co jest złego w multipli? dla mnie to auto takie same jak inne
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:40
@bylejakbylegdzie: panie bo som plusy dodatnie i som plusy ujemne
Odpisz
6 lipca 2015, 21:10
@miki322: Przywalili się do wyglądu. Kumpel mówił, że ma wygodną kanapę :P
Odpisz
6 lipca 2015, 21:10
@miki322: chodzi o maskę ale auto bardzo ładowne więc ma swojego plusa
Odpisz
6 lipca 2015, 23:05
@miki322: Bo to jest brzydkie jak noc
Odpisz
6 lipca 2015, 23:45
Bo ma :v
Odpisz
6 lipca 2015, 21:57
Co kradniesz obrazki głupi ku*asie ktoś inny to wstawił
Odpisz
26 lipca 2015, 00:16
@BFH66: kultularny człowiek i prawdziwy mężczyzna nie używa wulgarnych słow i nie obraża
Odpisz
29 czerwca 2015, 21:36
Ba dum tss!
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:02
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:14
@AmepH: Dzięki.
Odpisz