memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 grudnia 2015, 14:52
ja bym to zrobiła jakoś tak:
Odpisz
9 lipca 2015, 08:41
A murzynpoly jak? :D
8 lipca 2015, 21:15
Dla zwycięzcy budrzetowy chleb...
8 lipca 2015, 23:00
@Psychopata_PL: "budrzetowy"
9 lipca 2015, 01:07
@Psychopata_PL: Orto. [*]
8 lipca 2015, 21:48
Ciekawe jakby wyglądałoby russian-poly
8 lipca 2015, 22:13
dodaj na każdym polu 1 turową przerwe na wódke - włala :p
8 lipca 2015, 22:43
@ognistyptak555: xD
8 lipca 2015, 22:23
Grałbym!
1 lipca 2015, 11:49
Wszystkie karty: Do więzienia.
8 lipca 2015, 21:43
@Brachiozaur08: No co ty musi być chociaż jedna "weź kredyt".
8 lipca 2015, 21:11
Bonusowy podatek xD
Edytowano - 1 lipca 2015, 00:04
Poczwórna siła niszczenia przyjaźnii.
30 czerwca 2015, 20:33
Komentarz: Hahahaah xDD
30 czerwca 2015, 20:55
@Kambot: Hejt: Serio?
30 czerwca 2015, 21:06
@SurMix: Odpowiedz: Tak
8 lipca 2015, 22:26
@Kambot: Opinia: To nie było zabawne. :v
8 lipca 2015, 23:08
@flamefrost20: Uwaga: Każdy ma inne poczucie humoru. ;v
9 lipca 2015, 09:39
@Kambot: Stwierdzenie: Ty masz hu*owe poczucie humoru w takim razie
Edytowano - 9 lipca 2015, 09:59
@DoodilyDoo: Poprawka: * ch**owe
9 lipca 2015, 15:24
@Agario: Wytłumaczenie: Nie jestem dobrze wyposażony więc pisze przez "h"
30 czerwca 2015, 20:57
Chadapoly
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2015, 14:52
ja bym to zrobiła jakoś tak:
Odpisz
9 lipca 2015, 08:41
A murzynpoly jak? :D
Odpisz
8 lipca 2015, 21:15
Dla zwycięzcy budrzetowy chleb...
Odpisz
8 lipca 2015, 23:00
@Psychopata_PL: "budrzetowy"
Odpisz
9 lipca 2015, 01:07
@Psychopata_PL: Orto. [*]
Odpisz
8 lipca 2015, 21:48
Ciekawe jakby wyglądałoby russian-poly
Odpisz
8 lipca 2015, 22:13
dodaj na każdym polu 1 turową przerwe na wódke - włala :p
Odpisz
8 lipca 2015, 22:43
@ognistyptak555: xD
Odpisz
8 lipca 2015, 22:23
Grałbym!
Odpisz
1 lipca 2015, 11:49
Wszystkie karty: Do więzienia.
Odpisz
8 lipca 2015, 21:43
@Brachiozaur08: No co ty musi być chociaż jedna "weź kredyt".
Odpisz
8 lipca 2015, 21:11
Bonusowy podatek xD
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2015, 00:04
Poczwórna siła niszczenia przyjaźnii.
Odpisz
30 czerwca 2015, 20:33
Komentarz:
Hahahaah xDD
Odpisz
30 czerwca 2015, 20:55
@Kambot: Hejt:
Serio?
Odpisz
30 czerwca 2015, 21:06
@SurMix: Odpowiedz:
Tak
Odpisz
8 lipca 2015, 22:26
@Kambot: Opinia:
To nie było zabawne. :v
Odpisz
8 lipca 2015, 23:08
@flamefrost20: Uwaga:
Każdy ma inne poczucie humoru. ;v
Odpisz
9 lipca 2015, 09:39
@Kambot: Stwierdzenie:
Ty masz hu*owe poczucie humoru w takim razie
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 09:59
@DoodilyDoo: Poprawka:
* ch**owe
Odpisz
9 lipca 2015, 15:24
@Agario: Wytłumaczenie:
Nie jestem dobrze wyposażony więc pisze przez "h"
Odpisz
30 czerwca 2015, 20:57
Chadapoly
Odpisz