Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

17 grudnia 2020, 14:26

No właśnie, po co się uczyć alfabetu?

Avatar MCAssassin

7 lipca 2015, 16:37

Miałem podobnie jak mi się kazali tabliczki mnożenia uczyć :D A to chyba taki alfabet do matematyki, no nie?

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2015, 14:42

@MCAssassin: Tyle, że cyfr jest więcej. Pomnożysz w pamięci 571952 * -12471823=?

Avatar MCAssassin

9 lipca 2015, 07:54

nie ;-;

Avatar
Konto usunięte

6 października 2015, 22:46

@MCAssassin: Pjona

Avatar MCAssassin

7 października 2015, 13:14

pjona o/

Avatar piekielnybartek

15 czerwca 2016, 22:15

(odkopywanie) cyfr jest 10 ; 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9, to 1234 to liczba a nie cyfra

Avatar TheHunterMikiPL

20 kwietnia 2017, 15:04

@MCAssassin: A ja dalej nie umiem tabliczki :DD

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 13:35

Dajcie jej coś na odpowiednim poziomie .

Avatar Wladzikxx

7 lipca 2015, 16:37

liczenie do 1

Avatar Naruumi

7 lipca 2015, 18:59

@Wladzikxx: Mądre... A co jeśli by zaczynała od liczb minusowych? :P

Avatar Wladzikxx

7 lipca 2015, 20:04

@Naruumi: Ona nie wie co to minus

Avatar Naruumi

8 lipca 2015, 10:33

@Wladzikxx: ... Wygrałeś.

Avatar Wladzikxx

11 lipca 2015, 08:24

@Naruumi: Ej, nie załamuj się :c

Avatar DoodilyDoo

7 lipca 2015, 23:01

Nie do końca ogarniam ten obrazek, co jest w nim smiesznego ?

Avatar filipoooooo

7 lipca 2015, 19:59

Jakbym widział dziewczyny w mojej klasie.

Avatar Fatality14

7 lipca 2015, 17:11

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2015, 16:12

Zależy czy alfabetu cyfer czy liter ;)

Avatar fufon

1 lipca 2015, 16:01

co

Avatar noszkurnawszystkozajete

1 lipca 2015, 19:56

@fufon: Zawsze twój login czytam "Kutafon" ;_;

Avatar fufon

Edytowano - 2 lipca 2015, 19:47

@noszkurnawszystkozajete: twój login jest długi a z powodu, że jestem leniem to w ogóle go nie czytam :p

Avatar noszkurnawszystkozajete

2 lipca 2015, 23:38

@fufon: tl;dr wystarczy xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zdeklasowani znowu

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka