Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2016, 16:40
SATAN TWEETS XD
Odpisz
28 września 2015, 19:58
Obejdzyjcie sobie topowe teorie spiskowe ,o tym było że wiele przepowiedni z tego się zdarzyło, a może to firma co stworzyła simsonów zrobiła to wszystko ?
Odpisz
8 lipca 2015, 23:14
Kolejna przepowiednia w simpsanach! Jak ta z WTC
Odpisz
1 września 2015, 11:43
@Cubek: 9/11 confirmed
Odpisz
3 lipca 2015, 10:44
Tam jeszcze pisze "satan tweets..." .-.
Odpisz
8 lipca 2015, 22:16
@zimeek2: Jest napisane*
[_______________________________]
[Pudełko na hejty]
Odpisz
9 lipca 2015, 09:32
@megabolt22:
Odpisz
9 lipca 2015, 12:00
@venomman:
Odpisz
9 lipca 2015, 12:01
@venomman:
Odpisz
9 lipca 2015, 16:23
@megabolt22: o ku*wa ;_;
Odpisz
9 lipca 2015, 16:25
@megabolt22:
Odpisz
9 lipca 2015, 18:41
@megabolt22: Jeśli napis jest wyświetlany na ekranie, dostępne (zależnie od kontekstu) są obie formy.
Odpisz
9 lipca 2015, 19:31
@megabolt22:
Odpisz
9 lipca 2015, 08:18
wytłumaczy ktoś? Nie jestem w temacie .-.
Odpisz
9 lipca 2015, 10:10
@ShadowPie: Na dole jest napisane: Europa wystawia Grecję na Ebayu (coś jak allegro)
Odpisz
2 lipca 2015, 22:27
zgadli przyszłość... prawdopodobnie
Odpisz
8 lipca 2015, 19:58
@benek10: znowu
Odpisz
8 lipca 2015, 19:31
Tymczasem w Ameryce "America puts Europe on Ebay"
Odpisz
8 lipca 2015, 19:09
I ta mina homera xd
Odpisz
2 lipca 2015, 19:23
Europa
zielony
.
.
.
=co?
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 19:00
@elekt2o56: . . .
Słaby troll.
Odpisz
8 lipca 2015, 19:02
@GrazZ: Przypuszczam że elekt2o56 ma jakieś 9-lat i szpanuje tekstami żeby dostać strzałki w górę.
Odpisz
8 lipca 2015, 19:04
@GrazZ: Dobra widze. Na początku przeczytałem zielony zamiast gracja
Odpisz
8 lipca 2015, 19:04
@pomidor5041: Mam 12 lat i ide 6 szóstej klasy
Odpisz
8 lipca 2015, 19:59
@pomidor5041: to jest moja rola :P
Odpisz
8 lipca 2015, 20:03
A...
Odpisz
13 lipca 2015, 19:05
@elekt2o56: Powiedz nam jak to jest być mężczyzną.
Odpisz