Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 15:52

Długo nie miałem internetu + jestem na działce odizolowany od świata + grałem w Wieśka3 więc...
O co krwa chodzi?

Avatar DanKuso13

3 lipca 2015, 15:57

Ja to rozumiem jako to że wielu ludzi podąża za trendami facebookowymi, np. wcześniej okazywali jak to żałują tych zamordowanych ludzi z redakcji francuskiej gazety a teraz zaczęli okazywać poparcie dla małżeństw homoseksualnych .

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 16:02

@DanKuso13: I oni myślą, że tym coś zmienią?
Ja pierole.

Avatar albert7168

3 lipca 2015, 20:37

Już nadrabiam. Otóż w Ameryce we wszystkich stanach "zalegalizowano" związki między homoseksualistami.I teraz każdy na facebook'u nakłada tęcze na profilowe tym samym popierając związki "homosiów". W między czasie powstała inna obszerniejsza grupa która zamiast tęczy LGBT nakłada flage Polską na profilowe co oznacza dosłownie "Precz z pedalstwem"

Avatar pomidor5041

8 lipca 2015, 19:10

@albert7168: 1. Nie każdy sobie nakłada tęczę.
2. Nie każdy patriota musi być homofobem.

Też za bardzo nie lubię homoseksualistów, ale jakoś to 1-2% społeczeństwa mi nie przeszkadza... Co mnie obchodzi kto z kim chodzi do łóżka.

Avatar ShadowPie

Edytowano - 9 lipca 2015, 08:21

@albert7168: A wiesz może jak zrobić LGBT? pu
dełko na hejty [___]

Avatar
Captain_0bvious

9 lipca 2015, 10:14

@ShadowPie: Spytaj Shreka

Avatar wiktor34

16 lutego 2016, 13:57

@DanKuso13: wiedz że to debile

Avatar pomidor5041

8 lipca 2015, 19:11

Mnie tam nie obchodzi kto z kim chodzi do łóżka i te 1-2% homoseksualnego społeczeństwa. Niech sobie wstawiają tęczę ile wlezie. Też za bardzo nie popieram homo, ale drugi raz powtarzam: Co mnie obchodzi, kto z kim chodzi do łóżka?

Avatar szogu06

8 lipca 2015, 23:59

@pomidor5041: Gorzej bedzie jak zobaczysz jak zaczna sie lizac akurat na widoku...

Avatar pomidor5041

9 lipca 2015, 11:44

@szogu06: No...

Avatar nikttaki

8 lipca 2015, 21:16

Dobrze ,ze na jeja nie wkroczylo jeszcze

Avatar albert7168

8 lipca 2015, 22:02

@nikttaki: Jak nie, kilka dni temu było trochę takich ludzi.

Avatar nikttaki

9 lipca 2015, 10:20

@albert7168: to w takim razie nie zauwazylem

Avatar ShadowPie

Edytowano - 9 lipca 2015, 08:24

Dlatego zostańcie dresami i wodzicie takich to : o ku*wa pedały chodź stary damy im wpie**ol :P pudełko na hejty [_______] (ja wyrazam tylko swoje zdanie ) 😤😃

Avatar DoodilyDoo

8 lipca 2015, 23:20

Nie zapominajcie też o polskiej modzie na zakładnie fanpejdży Dominika Szymańskiego.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 15:11

Powoli już to znika, i dobrze

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2015, 20:30

I niech nie wraca.

Avatar Natalia1402

8 lipca 2015, 21:47

Zgadzam się xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Młodzi gniewni

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka