Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Nie są aż takie pyszne
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2015, 15:52
Długo nie miałem internetu + jestem na działce odizolowany od świata + grałem w Wieśka3 więc...
O co krwa chodzi?
Odpisz
3 lipca 2015, 15:57
Ja to rozumiem jako to że wielu ludzi podąża za trendami facebookowymi, np. wcześniej okazywali jak to żałują tych zamordowanych ludzi z redakcji francuskiej gazety a teraz zaczęli okazywać poparcie dla małżeństw homoseksualnych .
Odpisz
3 lipca 2015, 16:02
@DanKuso13: I oni myślą, że tym coś zmienią?
Ja pierole.
Odpisz
3 lipca 2015, 20:37
Już nadrabiam. Otóż w Ameryce we wszystkich stanach "zalegalizowano" związki między homoseksualistami.I teraz każdy na facebook'u nakłada tęcze na profilowe tym samym popierając związki "homosiów". W między czasie powstała inna obszerniejsza grupa która zamiast tęczy LGBT nakłada flage Polską na profilowe co oznacza dosłownie "Precz z pedalstwem"
Odpisz
8 lipca 2015, 19:10
@albert7168: 1. Nie każdy sobie nakłada tęczę.
2. Nie każdy patriota musi być homofobem.
Też za bardzo nie lubię homoseksualistów, ale jakoś to 1-2% społeczeństwa mi nie przeszkadza... Co mnie obchodzi kto z kim chodzi do łóżka.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 08:21
@albert7168: A wiesz może jak zrobić LGBT? pu
dełko na hejty [___]
Odpisz
9 lipca 2015, 10:14
@ShadowPie: Spytaj Shreka
Odpisz
16 lutego 2016, 13:57
@DanKuso13: wiedz że to debile
Odpisz
8 lipca 2015, 19:11
Mnie tam nie obchodzi kto z kim chodzi do łóżka i te 1-2% homoseksualnego społeczeństwa. Niech sobie wstawiają tęczę ile wlezie. Też za bardzo nie popieram homo, ale drugi raz powtarzam: Co mnie obchodzi, kto z kim chodzi do łóżka?
Odpisz
8 lipca 2015, 23:59
@pomidor5041: Gorzej bedzie jak zobaczysz jak zaczna sie lizac akurat na widoku...
Odpisz
9 lipca 2015, 11:44
@szogu06: No...
Odpisz
8 lipca 2015, 21:16
Dobrze ,ze na jeja nie wkroczylo jeszcze
Odpisz
8 lipca 2015, 22:02
@nikttaki: Jak nie, kilka dni temu było trochę takich ludzi.
Odpisz
9 lipca 2015, 10:20
@albert7168: to w takim razie nie zauwazylem
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 08:24
Dlatego zostańcie dresami i wodzicie takich to : o ku*wa pedały chodź stary damy im wpie**ol :P pudełko na hejty [_______] (ja wyrazam tylko swoje zdanie ) 😤😃
Odpisz
8 lipca 2015, 23:20
Nie zapominajcie też o polskiej modzie na zakładnie fanpejdży Dominika Szymańskiego.
Odpisz
3 lipca 2015, 15:11
Powoli już to znika, i dobrze
Odpisz
8 lipca 2015, 20:30
I niech nie wraca.
Odpisz
8 lipca 2015, 21:47
Zgadzam się xd
Odpisz