Gdy skapniesz się, że prowadzisz niemieckie auto...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2015, 09:11
Pewnie na gaz.
Odpisz
10 lipca 2015, 16:41
@DMCJCD: Co to ma być? Ty dostałeś strzałki w górę, a napisałeś później odemnie :(
Odpisz
10 lipca 2015, 18:16
@jarek200211: Może dlatego, że (chyba) nie ma czegoś takiego jak silnik gazowy.
Odpisz
21 maja 2016, 11:23
@DMCJCD:
Odpisz
12 lipca 2015, 19:55
To niemiecka jakość.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2015, 18:15
...
Odpisz
10 lipca 2015, 12:02
Jak kolega wcześniej wspomniał na gaz, a tankuje gdzie ? W Auschwitz :D
Odpisz
10 lipca 2015, 10:34
zależy na gaz czy na słońce
Odpisz
10 lipca 2015, 10:14
Nope Nope Nope
Odpisz
10 lipca 2015, 09:57
Nein.
Odpisz
10 lipca 2015, 09:35
Nein.Nein nein Nein Nein Nein Nein Nein Nein Nein Nein Nein Nein Nein Nein.
Odpisz
10 lipca 2015, 08:35
Pewnie na silnik gazowy...
Odpisz