Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Północne Węgry
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie zadzieraj z bobrami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2015, 16:46
Mieszkam niedaleko Lublina.
Odpisz
17 czerwca 2022, 18:35
@TheMiecina: Ja też.
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2016, 11:37
.
Odpisz
14 lipca 2015, 13:54
Może przenosili coś cieżkiego??? Na chwile stanął...
Odpisz
14 lipca 2015, 12:10
Moje miasto : jestem dumna
Odpisz
14 lipca 2015, 11:59
Moje miasto takie piękne
Odpisz
13 lipca 2015, 20:20
Juhuuuu mieszkam koło Lublina
Odpisz
13 lipca 2015, 23:14
@thepolishguy: Gdzie? Bo ja też.
Odpisz
14 lipca 2015, 08:59
@thepolishguy: Ja też!
Odpisz
13 lipca 2015, 22:33
A no.
Odpisz
13 lipca 2015, 22:24
Karny ku*as.
Odpisz
13 lipca 2015, 20:14
Jebłam
Odpisz
13 lipca 2015, 20:58
@spectra12: W co?
Odpisz
13 lipca 2015, 21:19
W Biurko xd
Odpisz
13 lipca 2015, 22:01
@spectra12: Czym?
Odpisz
13 lipca 2015, 21:45
Parkowanie lvl Lublin.
Odpisz
13 lipca 2015, 21:00
Moja koleżanka z Lublina ma kurde przerąbane
Odpisz
5 lipca 2015, 23:51
Janusze parkowania...
Odpisz
5 lipca 2015, 23:56
@GrazZ: Twój avek będzie mi się śnił. ;-;
Odpisz
6 lipca 2015, 00:02
@Klapek123: Mam nadzieję.
Odpisz
13 lipca 2015, 20:31
@Klapek123: Dorzucę Gabena de killura do kolekcji.
Odpisz
13 lipca 2015, 20:43
@Klapek123: zobacz mój avatarek i nie będziesz miał koszmarów (nie dziękuj)
Odpisz
13 lipca 2015, 20:37
Amator
Odpisz
13 lipca 2015, 20:08
Moje miasto ale to jest na porządku dziennym tu co z tego ze ostatnio jak byłem w Lidlu to gość staną na 2 miejscach an parkingu i widząc go idącego do samochodu powiedziałem że jest idio*ą.
Odpisz
13 lipca 2015, 20:03
Parkowanie lvl: kobieta.
Odpisz