Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2022, 18:22
Poland
Odpisz
5 czerwca 2018, 13:03
Pozdrawiam archeologów
Odpisz
17 marca 2019, 15:48
@Bitox: ja Ciebie również
Odpisz
22 sierpnia 2019, 07:12
@rousered: witam witam
Odpisz
24 marca 2021, 07:20
@Bitox: pozdrawiam
Odpisz
3 stycznia 2022, 13:49
@Bitox: Pozdrawiam z głównej.
Odpisz
26 stycznia 2022, 15:52
@kajba: definitywnie mnie śledzisz
Odpisz
20 czerwca 2011, 18:37
to samo co niżej 4/5
Odpisz
6 października 2009, 17:49
4/5
Odpisz
8 września 2009, 22:24
rzeczywiscie baardzo trudne nie chodzi o zimne lodowate, jest jakas skala
Odpisz
28 maja 2009, 18:15
Hahaha!
Ale to jest technicznie możliwe ;D
Tylko trochę nieskuteczne xD
Na końcu metki jeszcze jest "jakość pierwszy gatunek" - czy to nie brzmi dziwnie?
4/5
Odpisz
19 marca 2009, 18:20
Muahhaahhahaaha! 4/5
Odpisz
19 marca 2009, 15:34
Powiem jedno, trzeba dbać o każde żywe stworzenie i nikt nie napisał , że nie można dokarmiać zwierząt :)
Odpisz
19 marca 2009, 15:28
Hehe właśnie Abrai96 muszę zrobić taki tekst :D
Odpisz
19 marca 2009, 15:27
Ersers newbie to nowy gracz.
Odpisz
19 marca 2009, 11:47
kajko jesteś trolem bo sam zacząłeś kłótnie. Do pozostałych użytkowników apeluję o rozsądek, nie karmcie trola nie ospowiadajcie na posty tego łysego i głupiego kretyna kajko któr uwielbia wszczynac kłutnie na forach i portalach.
P.S. Sory że nie pisze c z kreseczką bo jestem na laptopie...
Odpisz
19 marca 2009, 08:52
Melant ja już to zrozumialem:
49% - nienawidzą go
20% - w***wia ich
20% - mają go w (nie napisze bo mi wykropują :P)
10% - lubią go jezdzić jak (tez wykropkują)
pozostali - czują jakąś więz z nim a sobą i starają się go bronić
Odpisz
18 marca 2009, 22:32
i kajko co masz w avku, liczbę komórek mózgowych? Czy może iloraz inteligencji? Ja stawiam na to pierwsze... :) o i dodam, że obrazek do ulu ( bo mam tam mało )
Odpisz
18 marca 2009, 22:29
Mam nadzieje że będzie tam to co najlepsze xD A co do kajka, on nawet nie wie, że jest przez prawie ( 99% ) wszystkich użytkowników jeja nienawidzony albo przynajmniej dla nich nieznośny albo poprostu nielubiany a obrazek 5/5
Odpisz
18 marca 2009, 21:02
Abarai96
mówisz i masz :)
tylko teraz trzeba poczekać na aktywację
Odpisz