Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SurMix

6 lipca 2015, 14:25

A potem idziesz do szkoły a nauczyciel usadza was w jednej ławce, potem każę wspólnie zrobić projekt jak widzielibyście siebie jako rodzine...

~Prawdziwa historia na faktach prawdziwych.

Avatar bezimienny7

6 lipca 2015, 14:50

@SurMix: fakty autentyczne ^.^

Avatar pawel4134

6 lipca 2015, 17:39

@SurMix: Na moich faktach ;-;

Avatar WolfWolfyWolf

6 lipca 2015, 19:14

@SurMix: tró

Avatar LifeToLife

9 sierpnia 2015, 20:07

@WolfWolfyWolf: Jkąt.

Avatar WolfWolfyWolf

10 sierpnia 2015, 01:29

@LifeToLife: oralny

Avatar maroko11

13 lipca 2015, 00:57

OMG Moja historia spie**olenia na faktach:

Pisze sobie z dziewczyną która mi się podoba, rok młodsza. Chciałbym umówić się z nią na spacer, żeby pogadać. Ona o tym wie że podoba mi się (Dzięki przyjaciółce) No i tak piszę, że ogólnie mi głupio, chce pogadać tiruriru, Wiadomość ok 521 słów. Ona odpisuje nwm...

Avatar Angela336

6 lipca 2015, 22:32

chciała chyba napisać Kc (kocham cię)

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2015, 14:13

O co chodzi z tym K?

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2015, 14:14

Skrót od OK.

Avatar NinjaPotato

6 lipca 2015, 14:19

A przypadkiem KK to nie jest skrót?

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2015, 14:38

Ludzie są tak leniwi, że nawet od skrótów wymyślają skróty ;-;

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2015, 15:17

Niestety. Tacy ludzie już nie mają prawa się nazywać ludźmi według mnie.

Avatar Natalia1402

6 lipca 2015, 15:49

To ja mam chyba niedoje**nie mózgowe xd Myślałam że on chciał przeliterować "KOCHAM CIĘ" ale ona mu przeszkodziła xd

Avatar erykhim44

6 lipca 2015, 16:42

Tu chodzi o szybką komunikację czatem. Szybciej napisać ,,k" nić Okay lub ok.

Avatar pomidor5041

Edytowano - 6 lipca 2015, 14:07

Ale ma rację... Ja na miejscu tego gościa odpisał bym tak samo, żeby chociaż powiedziała że jestem za brzydki, że ma mnie w dupie, albo w ogóle coś... Ale "K"... Ludzie...

Avatar MrMuchomorek

6 lipca 2015, 14:26

Avatar sebastiank97

6 lipca 2015, 14:43

@pomidor5041: I dobrze mu odpisała. Takich rzeczy nie mówi się wysyłając wiadomość przez internet, lub sms'a. Rozumiem mógł poczuć się urażony, ale powinien do niej zagadać.

Avatar VanQuisch

6 lipca 2015, 14:10

Nie rozumiem :/

Avatar sylwon1234

6 lipca 2015, 14:09

Still better love story than Twilight

Avatar The_Sectus

6 lipca 2015, 14:03

Best love story ever!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ostry ten sędzia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka