Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar biceps2000

6 lipca 2015, 23:52

Dzieciokalipsa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar
Konto usunięte

31 maja 2016, 14:27

@Natalia1402: Mozart to jest dobry przykład pożądnej muzyki a nie takiego czegoś jak Albanii Gang.

Avatar Edziu01

17 października 2019, 00:25

@Natalia1402: przypominanko

Avatar GrazZ

6 lipca 2015, 23:19

Nawet teraz, gdy nie jestem już GN, to ich ortografia mnie boli ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Mijak

15 lipca 2015, 11:03

@GrazZ: Widocznie GN zostawia ślady w psychice na całe życie.
Albo gdybyś nie był naturalnie wyczulony na takie rzeczy, nigdy byś nie został GN.

Avatar SharpNeedle

9 lipca 2016, 12:59

@Mijak: Oba.

Avatar Choi_Seunghyun

21 maja 2016, 00:31

LOL debIlne dzieci słuchajo +19.

Avatar NightmareStory

7 marca 2016, 06:48

"Miś Uszatek"

Avatar ImALittleDemon12

5 października 2015, 21:43

ty hardkorze˚_˚‖

Avatar monho25

15 lipca 2015, 12:33

YouTube jest od 13 lat, młodsze osoby nie powinny mieć dostępu do niego. To i tak już jest najmniejsze ograniczenie, do jakiego mogli się posunąć. Takie gimbuso - zjeby mogą mieć nawet po 16 lat. Według mnie youtube powinien być od 16+. Sam bym chętnie usunął konto dla tej idei.

Avatar julka1280

Edytowano - 22 sierpnia 2015, 02:26

@monho25: Są ludzie, którzy mają nawet 13 lat i mają więcej oleju w głowie, niż taki 16-latek. Nie chcę się wywyższać, ale tyle czasu na gg, czatku, 6obcy itd. utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Na przykład, ostatnio na gg: w profilu 17 lat, piszę: -"Witaj." jaka odpowiedź? -"siemano po ch*j ta kropka nienawisci? XD" Miał zdjęcie profilowe i wyglądał na nim na min. 16 lat. Smutne. (edit - literówki)

Avatar lol30pl

15 lipca 2015, 09:45

2025: Mam 3 miesionce i tego słóham

Avatar SurMix

15 lipca 2015, 09:47

@lol30pl: Jeśli 3 miesięczne dzieci będą potrafiły pisać to będzie za**biście.

Avatar lol30pl

2 sierpnia 2015, 10:20

@SurMix: Bo nie dość że głupie to będą tresowane.

Avatar furry_candy_husky_

11 sierpnia 2015, 21:53

@lol30pl: przez psy

Avatar Linvera

15 lipca 2015, 07:37

A ja mam 15 lat i nie mam zielonego pojęcia co to za autor.

Avatar HkgStudio

30 lipca 2015, 16:43

@Linvera: Jakiś zjeb... sam nie wiedziałem dopóki przeglądając pewien portal społeczności nie zobaczyłem tego.

Avatar MrPawiXpl

16 lipca 2015, 17:27

idę jakoś przed chwilą do biblioteki, i po drodze mijam dwóch na oko ośmiolatków i jeden do drudiego: No wiesz, to przez tego sku*wysyna!!!

Avatar Bluessowa

15 lipca 2015, 18:06

Gang Albanii to gówno ;-;

Avatar HkgStudio

6 lipca 2015, 22:46

"Jak łzy sperma spływa po policzkach" - Kawałek tekstu piosenki B\

Avatar oliwia1317

Edytowano - 15 lipca 2015, 17:23

@HkgStudio: Brzmi jak tekst z Sensative Pornograph :')

Avatar oliwia1317

6 lipca 2015, 22:58

Ok gdyby napisal "mam 10 lat fajna muzyka" czy cos takiego... ale mam 10 lat co mnie obchodzi +12... to juz jest idjotyczne. Nie lubie hejt'ow ale jego kom. krzyczy ''hej jestem dzieckiem wpuszczonym do neta i udaje nie wiadomo co". Po prostu trace wiare w ludzkosc.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Pani_Koza

15 lipca 2015, 07:46

@oliwia1317: tracę*

Avatar oliwia1317

15 lipca 2015, 16:33

@HkgStudio: Wiem. Ale wiesz internety...

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 13:16

jak rozpoznac 10 letnie glupie dziecko? musi miec jakas postac z mvp

Avatar pysiowatosc

15 lipca 2015, 12:24

Ja mam 14 i gówno z tego rozumiem :3

Avatar
Aryman

15 lipca 2015, 11:10

Gry na jeja w pigułce.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Taktycznie

Brawo za czujność!

Przerwa na herbatkę

Należy się za piękne oczy

Niezniszczalne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka