Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2015, 16:38
Z moim przodkiem ;-;
Odpisz
6 lutego 2016, 17:35
@Windows_10: Uptadujemy jak chcesz ...... ale i tak go chcem
Odpisz
18 lipca 2016, 20:13
@Windows_10: A znasz swój tyłek?
Odpisz
18 lipca 2016, 20:13
@Windows_10: Znaczy kolejne wersje :/ Trochę niezręcznie :/
Odpisz
25 marca 2018, 20:32
@Windows_10: Znasz swój tyłek?
Odpisz
26 marca 2018, 09:10
@Archeologwinternetach: kek xd
Odpisz
26 marca 2018, 20:21
@JaJestemZWami: Ja mam tyłek siódmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lipca 2015, 11:21
Właściwie tylko przez umowę na zje*any system Lumia była gównem. Podobno Nokia ma jeszcze powrócić i oby użyli sprawdzonego Andrzeja.
Odpisz
28 lipca 2015, 11:49
@VanQuisch: ty jesteś główno nigdy nie używał i ocenia
Odpisz
19 marca 2017, 06:59
skąd wiesz...?moze korzystał.ale ja mam Nokię i jest w miarę,tylko połowy aplikacji nie ma.....
Odpisz
19 marca 2017, 06:58
....??dało by sie z tego korzystać?
Odpisz
16 lipca 2015, 21:50
moja mama ją ma
Odpisz
16 lipca 2015, 11:18
Dla prawdziwych Hipsterów
Odpisz
8 lipca 2015, 11:32
Nokia już nie istnieje.
Odpisz
8 lipca 2015, 11:44
@Kambot: Sprzedali się sku*wysyny.
Odpisz
8 lipca 2015, 11:59
@TypowyPolak: Nie mieli jak przetrwać inaczej...
Odpisz
8 lipca 2015, 12:03
@Kambot: Istnieje. Microsoft przejął lumię, a nokia nie może nic wydać przez jakiś czas, ale mają powrócić.
Odpisz
8 lipca 2015, 18:01
@Piotr99: w roku 2016
Odpisz
15 lipca 2015, 21:13
co ty nie za szybki?
Odpisz
15 lipca 2015, 22:18
@ziomek2009: On myśli, że chodzi o nokie 3310.
Odpisz
16 lipca 2015, 09:47
@Rander: chodzi o produkcje telefonów (z androidem)
Odpisz
15 lipca 2015, 21:20
Pfff a odpalam windowsa 95 na zegarku :D
Odpisz
8 lipca 2015, 13:42
na niektórych sprzętach da się zainstalować windows 3.1 o ile wcześniej zainstaluje się dosa :)
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 14:38
@bylejakbylegdzie: Da się nawet 98
Odpisz