Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2015, 21:36
Chciałbym bym ?
Odpisz
18 lipca 2015, 20:51
@pinkoszmateusz: Cicho, wszystko gra .-. Czytelne? Czytelne! Więc w czym problem? XD
Odpisz
19 lipca 2015, 09:10
#grammarnazi
Odpisz
8 lipca 2015, 18:30
Czemu ja się śmieje ;-;
Odpisz
10 lipca 2015, 02:58
@UkradliMiNick: Ukradłem ci nick :)
Odpisz
15 lipca 2015, 21:02
Zjadłem twój ser.
Odpisz
15 lipca 2015, 21:03
@Vader0PL: ...jestem twoim ojcem. B/
Odpisz
15 lipca 2015, 21:04
Utopiłem cię.
Odpisz
15 lipca 2015, 21:04
@Vader0PL: Smakował jak jabłko :)
Odpisz
15 lipca 2015, 22:17
Zerwałem cię z drzewa.
Odpisz
15 lipca 2015, 22:23
@Rander: Drzewo zerwało ciebie.
Odpisz
15 lipca 2015, 22:30
Ja jestem drzewem.
Odpisz
15 lipca 2015, 22:35
@Rander: Zerwałeś sam siebie, wow. Awansowałeś na poziom: Chuck Norris.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:18
W sowieckiej Rosji to jabłko zrywa Ciebie.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:25
Czarnobyl jeszcze nie należydo Rosji -.-
Odpisz
16 lipca 2015, 07:12
o czym wy mówicie bo się pogubiłem
Odpisz
16 lipca 2015, 11:46
@mrklorens: Przeczytaj wszystko to się dowiesz. Całkiem zabawna gra :D
Odpisz
16 lipca 2015, 12:07
@mrklorens: Zgubiłem cię.
Odpisz
16 lipca 2015, 12:13
@Vader0PL: spaliłem cię
Odpisz
16 lipca 2015, 22:01
Nie mówiłem o Czarnobylu, chodziło mi o jabłka i żarty w serii "W sowieckiej Rosji" i tak jakby co, to sowiecka rosja już nie istnieje,ale są inne sowieckie kraje np. Chiny. I się nie spinaj, źle mnie po.prostu zrozumiałeś lub ja źle przekazałem co miałem na myśli ;)
Odpisz
16 lipca 2015, 22:03
To miał być żarcik. Nie spiąłem się -.-
Odpisz
16 lipca 2015, 22:05
Nie pomyślałem o tym, ale OK, nice joke! ^^
Odpisz
16 lipca 2015, 22:08
Rosja chce się na Ukrainę wepchnąć. Czarnobyl jest w Ukrainie. ″Drzewo zrywa ciebie″ największa szansa na takie coś jest w Czarnobylu, więc ten teges...
Odpisz
16 lipca 2015, 22:11
Bądź to płatki z zmutowaną łyżką i mlekiem chcą Cię wepchnąć do mleka, udusić i wepchnąć do pudełka...
What the fuck?
Odpisz
16 lipca 2015, 22:21
Auć.
Odpisz
16 lipca 2015, 22:23
...albo nóż smaruje Tobą kanapkę. AUĆ x2
Odpisz
17 lipca 2015, 20:19
potwierdzam
Odpisz
15 lipca 2015, 21:03
:(
Odpisz
16 lipca 2015, 10:39
Nie martw się. Fajnie jako rozgwiazda wyglądasz ;D
Odpisz
16 lipca 2015, 13:38
@asdf0: Dzięki. Cieszę się, że mogłam kogoś rozśmieszyć.
Odpisz
8 lipca 2015, 14:36
Hahahahahahahahahahahha.... serio śmieszne 😂😂😂
Odpisz
15 lipca 2015, 21:06
@Natalia1402: Skąd te emotikony ;-;
Odpisz
16 lipca 2015, 09:19
Tak zwana KLAWIATURA ANDROID LUB LG
Odpisz
16 lipca 2015, 10:37
To LG bo ja też mam takie 😜🐍🐊🌋🌀
Odpisz
16 lipca 2015, 11:37
Na tablecie widzę, ale na komputerze są to kolorowe buźki.
Odpisz
16 lipca 2015, 11:42
Może FB?
Odpisz
16 lipca 2015, 11:59
Co?
Odpisz
17 lipca 2015, 11:42
Aha... A ja już głupi myślałem że każdy już korzysta z Facebooka... 😜
Odpisz
16 lipca 2015, 05:46
Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą rozgwiazda
Odpisz
15 lipca 2015, 23:49
Chciałbym wiedzieć jak ta historia potoczy się dalej.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:00
Było, ale wciąż mnie to śmieszy.
Odpisz
15 lipca 2015, 21:38
He. He. He. Ale smieszne. He.He.He.
Odpisz
16 lipca 2015, 22:05
@Darwineek: Po co ci tyle He(helu)?
Odpisz
16 lipca 2015, 22:10
Bo lubię.
Odpisz
16 lipca 2015, 22:19
@Darwineek: Napełnij nim baloniki :)
Odpisz
16 lipca 2015, 22:27
Jeszcze odlecę. Jak ten koleś, który leciał nad Boeingiem :v
Odpisz
16 lipca 2015, 22:29
@Darwineek: Mogę być twoim kompanem?
Odpisz
16 lipca 2015, 22:40
Pewnie.
Odpisz
16 lipca 2015, 22:46
@Darwineek: A lubisz palić pogan?
Odpisz
16 lipca 2015, 22:47
Pewnie. W Warhammerze nieraz już to robiłem :v W moim programie również.
Odpisz
16 lipca 2015, 22:49
@Darwineek: To bierzemy TheTemplara i idziemy we trójkę :)
Odpisz
16 lipca 2015, 22:51
Jakiego Templara xD
Odpisz
16 lipca 2015, 23:08
@Darwineek: TheTemplar. Taki gość na jeja. To on mi zaproponował palenie pogan :)
Odpisz
8 lipca 2015, 17:52
Czemu to mnie śmieszy? :D
Odpisz
8 lipca 2015, 17:19
Nie wiem dlaczego mnie to śmieszy. ;-;
Odpisz
8 lipca 2015, 16:16
To jest jeden z najlepszych komiksów o countryballach jaki widziałem
Odpisz
8 lipca 2015, 12:03
Ja serio się popłakałem ze śmiechu? ;-;
Odpisz
8 lipca 2015, 12:59
Tak.
Odpisz
8 lipca 2015, 12:46
To jest tak głupie, że aż śmieszne :-)
Odpisz
15 lipca 2015, 21:46
powiedziała Brytania...
Odpisz