Opuszczona chatka w lesie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Drewniany kominek
Angielskie śmieszki
Deal życia
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2015, 12:26
Czy to jabłko jest firmy Apple?
Odpisz
19 lipca 2015, 09:30
@LifeToLife: nie microsoftu
Odpisz
19 lipca 2015, 18:10
@JakubJJJ: JPRDL, czy co kolwiek tu napiszesz ludzie będą mielu ból dupy, za przeproszeniem?!
Odpisz
19 lipca 2015, 22:15
@LifeToLife: tak
Odpisz
20 lipca 2015, 18:20
@JakubJJJ: Naucz się pisać, to może pogadamy.
Odpisz
8 lipca 2015, 21:50
Znalezienie chatki w lesie w dzień: O... zwykła chatka w lesie... nic nowego. Znalezienie chatki w lesie w nocy: nopenopenopenopenope, na pewno mieszka tam jakiś psychopata z maczetą *n*
Odpisz
18 lipca 2015, 11:19
@Soberker: Psychopata z maczetą... naprzykład Jason (taka postać z horrorów w masce?)
Odpisz
18 lipca 2015, 12:09
@gabisoch: Piątek 13 - oglądałem chyba tylko pierwszą część i za bardzo mi się nie spodobała fabularnie... ale postać ciekawa, nadal wolę Michaela Myersa albo Freddy'ego Kruegera.
Odpisz
18 lipca 2015, 15:21
@Soberker: Aha, ok i kto znowu mnie zminusował!? :c
Odpisz
18 lipca 2015, 16:30
@gabisoch: Ja!
Odpisz
18 lipca 2015, 18:33
@gabisoch: Napisałeś mądry, logiczny i prawdziwy komentarz, nie wiem czemu dostajesz strzałki w dół, ja za to dam Ci za to strzałkę up :P
Odpisz
18 lipca 2015, 19:46
@Soberker: Dziękuję! :D Ale napisałAŚ! Ok? :D
Odpisz
18 lipca 2015, 19:47
Ok, ale dlaczego?
Odpisz
18 lipca 2015, 19:48
@gabisoch: Jak mi się nudzi to minusuje ich. Wybaczysz mi?
Odpisz
18 lipca 2015, 19:49
Ok, wybaczam :D
Odpisz
18 lipca 2015, 20:05
@gabisoch: Ufff, dzięki.
Odpisz
18 lipca 2015, 22:04
Proszę, a jakbym nie wybaczyła to co by się takiego stało?
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2015, 22:11
@gabisoch: Nie mogę poprawić, a zapomniałem, że obok nicku jest imię użytkownika (fail) T.T
Odpisz
19 lipca 2015, 10:12
@Soberker: Spoko, każdemu mogło się zdarzyć. :)
Odpisz
19 lipca 2015, 11:37
@gabisoch: Miałabym wyrzuty sumienia.
Odpisz
19 lipca 2015, 12:26
Aha, ok, ale nie musisz mieć wyrzutów bo ci wybaczyłam ;)
Odpisz
19 lipca 2015, 12:43
@gabisoch: Wiem. Jeszcze raz ci dziękuje.
Odpisz
19 lipca 2015, 13:04
Proszę
Odpisz
18 lipca 2015, 16:34
O nie!!! Ona trzyma gowno!!!
Odpisz
18 lipca 2015, 11:39
Obrazek zawiera lokowanie produktu.
Odpisz
18 lipca 2015, 10:41
Czy ona trzyma logo Apple? W sensie, to nie jest zwykłe ugryzienie jabłka, a jabłko ma ten ogonek jakby odzielnie, tak jak ma logo Apple.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2015, 10:25
Idealna kobieta :V
Odpisz
8 lipca 2015, 21:21
Kobiecy instynkt wziął górę.
Odpisz
8 lipca 2015, 21:42
@LSD2000: >:(
Odpisz
9 lipca 2015, 09:51
@LSD2000: Narkotyki mądrze prawią, lel.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 22:32
to wiem z kogo moja mama brała przykład...
Odpisz
8 lipca 2015, 20:33
Kiedy znalazłem chatkę w Skajrimie, też postanowiłem ją posprzątać, nothing unusual.
Hoho, taka śmieszna metafora. ;_;
Odpisz