Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 maja 2017, 16:24

aż chyba sobie zrobię kanapkę z kanapą i leżanką xd

Avatar Ronia

13 lutego 2016, 16:05

mniam:P

Avatar blanki

9 lipca 2015, 23:31

Połączenie dwóch najlepszych rzeczy na świecie. Jedzenie i spanie

Avatar DawidThePlayer

20 lipca 2015, 15:15

@blanki: Je**ć seks.

Avatar Bonnie_Girl

19 lipca 2015, 23:05

Jadłabym *-*

Avatar cyprian1219

10 lipca 2015, 20:34

Hehe leżanka, tak w mojej klasie mówiliśmy na taką magde naszą (ko)leżankę, a teraz zmieniła szkołe bo jej nikt nie lubił (mnie też prawie nikt nie lubi, ale to dobrze)

Avatar cyprian1219

19 lipca 2015, 16:13

@cyprian1219: czytam to znowu i... LEŻANKA XD

Avatar
MaciekzPolski

19 lipca 2015, 19:57

@cyprian1219: Śmianie się z koleżanki, ALEŻ ŚMIESZNE!!!

Avatar Zohan666

19 lipca 2015, 20:14

@cyprian1219: Ja bym tam r*chał.

Avatar cyprian1219

19 lipca 2015, 20:58

*leżanki xd

Avatar cyprian1219

19 lipca 2015, 20:59

@Zohan666: próbowałem, nie działa xd

Avatar gabisoch

19 lipca 2015, 19:54

A już chciałam się na niej położyć... no ale ok... mogę ją zjeść...

Avatar
Captain_0bvious

19 lipca 2015, 15:16

Obrazek z serii: zdesperowni studenci

Avatar Fina258

19 lipca 2015, 18:24

Studenci nie mieli by kasy na składniki.

Avatar
Captain_0bvious

19 lipca 2015, 18:38

@Fina258: Bardziej mi się skojarzyło z wpieprzaniem łóżka

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2015, 17:30

omnomnomnomnom *-* <333 . xD

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 22:28

Taką ochotę że cie mi narobili że aż se sobie takiego zrobię .

Avatar Spicer

19 lipca 2015, 16:45

powodzenia

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 lipca 2015, 17:15

@Spicer: Mówię o normalnej wielkości .

Avatar jarek200211

19 lipca 2015, 15:10

Czy tylko ja na początku myślałem, że to kanapa?

Avatar Spicer

19 lipca 2015, 16:44

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2015, 16:10

Już sobie myślę, co by było, gdyby ktoś pomyślał, że to leżanka i by na tym położył.

Avatar WampirzycaMarcelina

19 lipca 2015, 16:01

już chyba wiem jakie chce nowe meble do pokoju :P

Avatar HoneyVilley

19 lipca 2015, 15:23

Cukrzycę wyczuwam XD

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 20:58

"Słodki" Sen

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tęskniliście za upałami?

Nie znoszę kleszczy

Dwa różne spojrzenia

Taktycznie

To musiało być męczące

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka