Ktoś naprawił naramienniki w plakacie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Drewniany kominek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2018, 11:46
kiedy ma być następna część?
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:12
Garen??
Odpisz
19 lipca 2015, 21:22
Tak jak heirloomy naramienniki na warriora orka w wowie jak sie je założy to wystają z mountów, szczególnie to widać przy sky golemie, gdzie wystają przez zamknietą kopułe.
Odpisz
23 lipca 2015, 18:21
@DewritoSApothecary: Naramienniki orków są za**biste.
Odpisz
19 lipca 2015, 18:54
To jest czwórka?
Odpisz
19 lipca 2015, 15:36
Moim zdaniem te pierwsze są ładniejszych
Odpisz
19 lipca 2015, 15:38
@lukasz649: ładniejsze* autokorekta. i nie wiem czemu na apce nie mogę edytować komentarzy...
Odpisz
19 lipca 2015, 15:57
@lukasz649: możesz jest przycisk
Odpisz
19 lipca 2015, 16:56
@fil341: Tylko że jak go wciskam to nie działa
Odpisz
19 lipca 2015, 17:40
@lukasz649: najważniesza zasada życia: im większe masz naramienniki/czapkę, tym jesteś ważniejszy.
Odpisz
19 lipca 2015, 16:11
"Nie głowa, nie tułów, to ramiona są najważniejsze!" ~ fantastyka
Odpisz
19 lipca 2015, 16:25
gdyby to była kobieta co innego by jej powiększali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 lipca 2015, 16:45
@Shadow_blade: uda?
Odpisz
19 lipca 2015, 16:14
Przecież tego nawet abrams z głowicą atomową nie przebije...
Odpisz
19 lipca 2015, 16:04
Jeszcze trzeba było dodać topór dwa razy taki jak ten który go nosi.
Odpisz
19 lipca 2015, 15:17
Przed transmogiem i po transmogu.
Odpisz
19 lipca 2015, 15:08
Garen!
Odpisz
19 lipca 2015, 16:01
@Serphis: Hejty od hejterów lola, łapaj plusa yo.
Odpisz
19 lipca 2015, 16:36
@eRJot: się robi, Dariusie ;)
Odpisz
19 lipca 2015, 16:40
@Evilkurczak1: "Jestem mistrzem wsadzania" xD
Odpisz
19 lipca 2015, 17:47
@eRJot: chcesz zadrzeć z mistrzem?
Odpisz
19 lipca 2015, 17:48
@WickedHeart: neej, bo mi jeszcze wsadzi...
Odpisz
19 lipca 2015, 20:29
@Serphis: 9 Dotafagów było tutaj huehueheuheh
Odpisz
19 lipca 2015, 23:00
@Soberker: Ach tak, Nieskończona Batalia.
Odpisz
20 lipca 2015, 02:34
@Soberker: jestem lolofagiem i dotofagiem...i co teraz?
Odpisz
20 lipca 2015, 09:31
@WolfWolfyWolf: Zaskoczę cię, jestem graczem hotsa, huehuhuhuehuehe >:-D
Odpisz
20 lipca 2015, 10:35
@Soberker: a no tak! zapomnialem, że też gram i w dote i w LoL'a i W hotsa!
Odpisz
19 lipca 2015, 15:08
Horde approves.
Odpisz
19 lipca 2015, 15:04
będzie film w tym roku! yay!
Odpisz