Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

12 lipca 2015, 10:20

Nikt nigdy nie powiedział złego słowa o mojej mamie. Za bardzo się boją.

Avatar nimo2001

12 lipca 2015, 00:54

Moja matka zdradziła ojca z arabem i okazało się że z moim ojcem tez nie jednego zdradziła...
A no i rzucała rurznymi przedmiotami i różne niszczyła...

Avatar Smashrum

12 lipca 2015, 07:04

@nimo2001: rurznymi
i różne

Avatar xXkuba22Xx

11 lipca 2015, 16:17

jak ktoś wjeżdża na moją mamę to dzwonię na policję i zgłaszam potrącenie pieszego...

Avatar Agent00Kurczak

11 lipca 2015, 16:36

@xXkuba22Xx: Ta, co z tego że matka umiera, ten ch*j musi odpowiedzieć za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości!

Avatar xXkuba22Xx

11 lipca 2015, 17:10

@Agent00Kurczak: dobra to niech będzie, najpierw pogotowie, potem policja... :)

Avatar zuza2104

11 lipca 2015, 22:07

@Agent00Kurczak: W wypadkach kiedy ktoś zabija (umyślnie) jedną lub nawet więcej osób powinna być kara śmierci.

Avatar
Lunia21

11 lipca 2015, 21:42

Oj nie wróci gość bez siekiery w swojej pustej głowie...

Avatar JPsoldier

11 lipca 2015, 17:58

Albo to jest Babcia , kiedy odmawiasz dokładki

Avatar noszkurnawszystkozajete

11 lipca 2015, 17:25

TWOJA STARA, DUH!

Avatar pomidor5041

11 lipca 2015, 16:36

Wyzywanie po rodzicach to totalny idiotyzm, co oni zawinili żeby na nich wyzywać?

Avatar Spicerra

11 lipca 2015, 16:36

To raczej JEST moja mama (gdy się złości [czyli zawsze])!

Avatar IFapToHentai

11 lipca 2015, 16:42

@Spicerra: Twoja mama zamienia się w terminatora i spala ci dom?

Avatar Spicerra

11 lipca 2015, 16:54

@IFapToHentai: Tak jakby. Bardziej to niszczy mi życie. (To pierwsze też się zgadza)
I sorry jeśli piszę nietrzeźwo, ale przekroczyłam setkę strzałek w górę i pod moim profilem rozkręca sie (teoretycznie bezalkoholowa) imprezka.

Avatar jarek200211

11 lipca 2015, 23:14

@Spicerra: Sto w górę! Sto w górę! Niech żyje, żyje nam! Niech żyje nam!! A kto? Spicerra!

Avatar bartusielek

11 lipca 2015, 16:35

Niech mój umysł przestanie mi to robić ;-;

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2015, 16:20

To lepiej przestań grać w Cs'a, dobrze ci radzę :D

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2015, 16:14

W takiej sytuacji najlepiej temu komuś przypie**olić. Z debilami się nie dyskutuje

Avatar Evengelline

11 lipca 2015, 16:07

Wjeżdżać na twoją mamę? Hi hi *lenny face*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Angielskie śmieszki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Taktycznie

Nie znoszę kleszczy

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka