Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maszterek583

21 grudnia 2016, 15:50

Avatar Ilovefutbol

24 marca 2016, 08:23

pociąg widmo

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 19:10

Takie wtf

Avatar rozwalgo

22 września 2015, 16:49

Ciuch ciuch motherfucker!

Avatar NiewiemJak123

12 sierpnia 2015, 15:05

4669 KB gif xD

Avatar Predator_PL

19 lipca 2015, 14:53

invible train :o

Avatar koziol11

13 lipca 2015, 12:45

To kolejny bug, i ja też czasami wchodzę na pociąg, tylko tak dla zabawy.

Avatar szogunio

12 lipca 2015, 17:35

Biegnę i tłumacz. Jeżeli to nie mulit(lag), to mamy do czynienia z opróżniony działaniem skryptu(k0du) lub błędu programu tworzącego pojazdy.

Avatar NinjaPotato

12 lipca 2015, 21:55

@szogunio: ale to jest multi

Avatar sylwon1234

13 lipca 2015, 08:29

@NinjaPotato: I co z tego? Na multi też są opóźnione skrypty. Wszędzie są. Przykro mi, nie zablysnales.(Zawsze Chciałem to powiedzieć!!!)

Avatar NinjaPotato

13 lipca 2015, 10:21

@sylwon1234: kurna nie wyszlo

Avatar Hardtanks

13 lipca 2015, 07:35

@FtMati112324: Nie, po prostu dodałem normalny komentarz, tak jak ty ???

Avatar Hardtanks

12 lipca 2015, 17:35

Takie tam w GTA.

Avatar DiKarpio

12 lipca 2015, 20:46

@Hardtanks: Prawdziwy Janusz GTA.

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2015, 23:39

@Hardtanks: Powiedz szczerze, chciałeś pochwalić się znajomością nazwy tej gry, prawda?

Avatar bylejakbylegdzie

12 lipca 2015, 22:42

jeśli chodzi o pociągi to zawsze się pojawiają w tym samym miejscu gdy gracz przejdzie w danym punkcie więc po prostu skrypt zadziałał dosyć późno inne gry też takie problemy mają takie problemy np. arma 2

Avatar Takita6

12 lipca 2015, 18:27

ciężarówka widmo XD

Avatar WolfWolfyWolf

12 lipca 2015, 21:43

@Takita6: pssst! to pociąg!

Avatar qwerty41

Edytowano - 12 lipca 2015, 21:14

Kupiłem GTA.Nie wchodziło na kompa.W końcu i komputer i płyta nie wytrzymała.

Avatar sylwon1234

13 lipca 2015, 08:31

@qwerty41: Nobody cares. To są komentarze do obrazka a nie anonimowe wyznania.

Avatar
German_Shepherd

12 lipca 2015, 21:10

Jak ja dawno nie grałem w GTA

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar sylwon1234

16 lipca 2015, 20:19

Tak wybacze.

Avatar sylwon1234

16 lipca 2015, 20:20

@Spicer: Fakt napisałem dwa takie same komy ale dlatego że denerwuje mnie takie postępowanie. Komy istnieją do oceny obrazka.

Avatar Macio29

12 lipca 2015, 19:31

Kiedy przeciwnik ma wysoki ping.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zdeklasowani znowu

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka