Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2016, 15:50
Odpisz
24 marca 2016, 08:23
pociąg widmo
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:10
Takie wtf
Odpisz
22 września 2015, 16:49
Ciuch ciuch motherfucker!
Odpisz
12 sierpnia 2015, 15:05
4669 KB gif xD
Odpisz
19 lipca 2015, 14:53
invible train :o
Odpisz
13 lipca 2015, 12:45
To kolejny bug, i ja też czasami wchodzę na pociąg, tylko tak dla zabawy.
Odpisz
12 lipca 2015, 17:35
Biegnę i tłumacz. Jeżeli to nie mulit(lag), to mamy do czynienia z opróżniony działaniem skryptu(k0du) lub błędu programu tworzącego pojazdy.
Odpisz
12 lipca 2015, 21:55
@szogunio: ale to jest multi
Odpisz
13 lipca 2015, 08:29
@NinjaPotato: I co z tego? Na multi też są opóźnione skrypty. Wszędzie są. Przykro mi, nie zablysnales.(Zawsze Chciałem to powiedzieć!!!)
Odpisz
13 lipca 2015, 10:21
@sylwon1234: kurna nie wyszlo
Odpisz
13 lipca 2015, 07:35
@FtMati112324: Nie, po prostu dodałem normalny komentarz, tak jak ty ???
Odpisz
12 lipca 2015, 17:35
Takie tam w GTA.
Odpisz
12 lipca 2015, 20:46
@Hardtanks: Prawdziwy Janusz GTA.
Odpisz
12 lipca 2015, 23:39
@Hardtanks: Powiedz szczerze, chciałeś pochwalić się znajomością nazwy tej gry, prawda?
Odpisz
12 lipca 2015, 22:42
jeśli chodzi o pociągi to zawsze się pojawiają w tym samym miejscu gdy gracz przejdzie w danym punkcie więc po prostu skrypt zadziałał dosyć późno inne gry też takie problemy mają takie problemy np. arma 2
Odpisz
12 lipca 2015, 18:27
ciężarówka widmo XD
Odpisz
12 lipca 2015, 21:43
@Takita6: pssst! to pociąg!
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2015, 21:14
Kupiłem GTA.Nie wchodziło na kompa.W końcu i komputer i płyta nie wytrzymała.
Odpisz
13 lipca 2015, 08:31
@qwerty41: Nobody cares. To są komentarze do obrazka a nie anonimowe wyznania.
Odpisz
12 lipca 2015, 21:10
Jak ja dawno nie grałem w GTA
Odpisz
12 lipca 2015, 21:20
Bo go nie masz
Odpisz
12 lipca 2015, 21:21
@lolek0240: Mam GTA V i GTA 4
Odpisz
13 lipca 2015, 08:32
Iii... co z tego? Nobody cares about it, you know? To są komy do obrazka nie anonimowe wyznania.
Odpisz
13 lipca 2015, 11:36
@sylwon1234: Przepraszam że źle postąpiłem.Wybaczysz mi?
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2015, 18:02
@sylwon1234: sposobem ctrl + c ctrl + v nic nie zyszkasz
Odpisz
16 lipca 2015, 20:19
Tak wybacze.
Odpisz
16 lipca 2015, 20:20
@Spicer: Fakt napisałem dwa takie same komy ale dlatego że denerwuje mnie takie postępowanie. Komy istnieją do oceny obrazka.
Odpisz
12 lipca 2015, 19:31
Kiedy przeciwnik ma wysoki ping.
Odpisz