Kochanie, jestem zmęczona
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2015, 16:40
@noszkurnawszystkozajete :,(
Odpisz
11 lipca 2015, 00:34
"Weź mnie na zakupy"
Odpisz
11 lipca 2015, 08:59
@noszkurnawszystkozajete: "Kupisz mnie?"
Odpisz
11 lipca 2015, 09:02
"Nie."
Odpisz
11 lipca 2015, 09:04
@noszkurnawszystkozajete: "Ale przecież jesteśmy razem!"
Odpisz
11 lipca 2015, 10:00
"Puff! Już nie."
Odpisz
11 lipca 2015, 10:02
@noszkurnawszystkozajete: *Jako duch. "Zrywam z tobą!!!"
Odpisz
11 lipca 2015, 10:03
"Za późno, ja już z tobą zerwałam. Hahahahahahahahh!"
Odpisz
11 lipca 2015, 10:09
@noszkurnawszystkozajete: "Al-l-l-e-e-e-e, nie no, nie mogę."
Odpisz
11 lipca 2015, 14:13
"MUHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH"
Odpisz
19 lipca 2015, 18:15
@noszkurnawszystkozajete: Co tu się właśnie stało? ;-;
Odpisz
19 lipca 2015, 18:20
Zerwałam z Niemcami B|
Odpisz
19 lipca 2015, 18:21
@noszkurnawszystkozajete: Masz rozmach, żeby tak całe państwo rzucić .-.
Odpisz
19 lipca 2015, 18:22
MUAHAHAHA
Odpisz
19 lipca 2015, 18:22
Teraz możesz go sobie wziąć
Odpisz
19 lipca 2015, 18:24
@noszkurnawszystkozajete: Mam wystarczająco problemów na głowie ;) Oddaj go w dobre ręce.
Odpisz
19 lipca 2015, 18:25
No właśnie to robię, ale skoro go nie chcesz zostawię go koło autostrady :c
*zostawia Germanyballa obok autostrady*
Odpisz
19 lipca 2015, 18:31
@noszkurnawszystkozajete: Nie bądź taka, oddaj go do jakiegoś schroniska czy coś .-.
Odpisz
19 lipca 2015, 18:32
Za późno, już ktoś go rozjechał...
Odpisz
19 lipca 2015, 18:35
@noszkurnawszystkozajete: *smutna minka i łezki*
Odpisz
19 lipca 2015, 18:36
[*] germanyball
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2015, 22:14
@noszkurnawszystkozajete: Kurde, spóźniłem się. A chciałem mieć murzyna, który w piwnicy na rowerku wytwarzałby prąd.
Odpisz
19 lipca 2015, 22:20
Widzisz... Życie kolego, życie...
Odpisz
20 lipca 2015, 15:29
@noszkurnawszystkozajete: Jak mogłaś?!!
Odpisz
20 lipca 2015, 15:30
@noszkurnawszystkozajete: Jak mogłaś?!!
Odpisz
20 lipca 2015, 16:35
NORMALNIE MUAHAHAHAHHHA
Odpisz
19 lipca 2015, 19:44
I jeszcze z telefonem w ręce...
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2015, 19:28
Lenistwo takie leniwe...
Odpisz
19 lipca 2015, 18:18
też bym tak chciała <3 love
Odpisz
19 lipca 2015, 18:21
Ja nie chcę cię załamywać, ale twój wymarzony, słitaśny skateBoy w rureczkach by cię nie uradził.
Odpisz
19 lipca 2015, 18:30
Kto by nie chciał. Podejrzewam, że prawie każdy bez względu na płeć i wiek. Ja na pewno. Nawet nie musiałby to być facet, mogłoby to być czterech niewolników.
Odpisz
19 lipca 2015, 23:33
Odpisz