Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2021, 00:27

A ja jestem...
CHIPI CAO!

Avatar Artur123456

21 lipca 2018, 22:26

jeśli stajesz się tym co jesz to kanibalizm jest najbardziej wskazany

Avatar
Konto usunięte

12 października 2017, 21:25

Avatar A6M_Reisen

14 czerwca 2017, 15:23

Jestem ziemniakiem :D

Avatar XxXkotkaXxX

10 czerwca 2016, 19:55

to ja jestem ciacho XD

Avatar playerr1488

1 lutego 2016, 20:59

ja nie jestem dziwny jak ten d***il ja jestem człowiek

Avatar Angela336

19 lipca 2015, 20:15

a ja jestem człowiekiem :)

Avatar LiliPlQ

12 października 2015, 21:44

@Angela336: Hmmmm sądząc po twoim awatarze jesteś pół człowiekiem pół marionetką i pół fanką fnafa

Avatar Angela336

12 października 2015, 23:36

@LiliPlQ: ja nie jestem kimś typu "o uwielbiam marionetkę jestem nią i wzoruje się na niej" po prostu ją lubie tę postać a nie zmieniam się w nią, w dzieciństwie dziwne było określenie "o ja jestem tą" nie, nie można być "tą" w 100% (zazwyczaj chodziło o jakieś postacie) jak coś się lubi (nie dotyczy jedzenia) to chce się dowiedzieć jak najwięcej a nie fnaf jest sławny to dam taką postać

znowu się rozpisałam a miało być zwięźle : w skrócie
-lubie marionetkę ale wole być sobą
-dzieci wpadają w różne wpływy czyli chcą być postacią aktualnie znaną a gdy przestaje być trendy znajduje inną ( np. przed paroma dniami każda dziewczynka chciała być jedną z Monster High a teraz każda chce być Elsą czy bóg wie kim)

sorry za długi komentarz - nie mam zimnioka

Avatar LiliPlQ

13 października 2015, 21:10

@Angela336: ... nie wnikam...

Avatar albatrosia

21 lipca 2015, 07:35

Jeśli iść tym tokiem myślenia, to wszyscy są kanibalami.

Avatar Vincent1

19 lipca 2015, 19:43

Zjadłem właśnie pyszne ciastko... oznacza to... że... jestem niezłe ciacho. B)

Avatar WolfWolfyWolf

20 lipca 2015, 02:21

@Vincent1: nie, oznacza to, że jesteś tortem ktorym będą się napychac 5-latki

Avatar Vincent1

20 lipca 2015, 11:58

@WolfWolfyWolf: Albo że jestem słodki... i dziecinny... fuck...

Avatar WolfWolfyWolf

20 lipca 2015, 13:16

@Vincent1: sorry, w nocy niszcze marzenia

Avatar RussiaBall

15 lipca 2015, 20:37

co je każdy chińczyk ........trzpsy

Avatar LaPrincessA

19 lipca 2015, 19:22

@RussiaBall: Wietnamczyk*

Avatar Hoggehr

19 lipca 2015, 20:06

@LaPrincessA: *Koreańczyk

Avatar LaPrincessA

19 lipca 2015, 22:47

@Hoggehr: także

Avatar Hoggehr

20 lipca 2015, 09:17

@LaPrincessA: Ewentualnie Niemiec w trakcie kryzysu.

Avatar DiKarpio

20 lipca 2015, 08:27

Pradawny żart pewnego chińczyka:
-Jaki pies szczeka?
-niedogotowany.

Avatar NightFox

19 lipca 2015, 23:03

To wygląda jak mój stary rysunek ;__;

Avatar megadeth116

19 lipca 2015, 21:05

Jestem człowiekiem...

Avatar sylwon1234

19 lipca 2015, 23:02

@megadeth116: Ty kanibalu!

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2015, 22:38

w ten sposób nie pofapiesz

Avatar CichyMorderca

19 lipca 2015, 21:55

Kuuurde ale ze mnie krowa muuuuu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

To się nie może nie udać

Szybki jak błyskawica

Deal życia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka