Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Hobby dla faceta
Ładne rzeczy
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2017, 12:58
podstawowka pamieta
Odpisz
16 lipca 2015, 09:02
Kiedyś skomponowałam utwór, ale nie wiedziałam jak go nazwać. Mama powiedziała, żebym nazwała go ,,Qpa". Przez pół roku myślałam, że tak się pisze...
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:57
@albatrosia: мой характер, сойуз?
Odpisz
15 lipca 2015, 20:12
Jestem gimbem a pamiętam ;3
Odpisz
15 lipca 2015, 21:13
@Kiler1: Jestem gimbem a jakos pamietam jak 7 lat temu bawilem sie tym kompozytorem dzwonkow...
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 11:21
@Ghana1900: Mam 13 lat i wciąż nie chcę oddać mojej Nokii na dotykowy.
Odpisz
16 lipca 2015, 14:01
nieee!!! tylko nie tu!!!
Odpisz
13 lipca 2015, 14:27
I NAGLE WSZYSCY PAMIĘTAJĄ!
Odpisz
13 lipca 2015, 21:29
@noszkurnawszystkozajete: jakoś PAMIĘTAJĄ
Odpisz
16 lipca 2015, 11:24
@noszkurnawszystkozajete: PAMIETAJO*
Odpisz
16 lipca 2015, 11:23
jestem z szóstej klasy, dalej mam telefon, oczywiście nie używam, z tym kompozytorem
Odpisz
15 lipca 2015, 20:56
Ja pamiętam
Wreszcie wygrałem
Odpisz
15 lipca 2015, 20:55
Jeden miał zapisany układ a reszta przepisywała :D
Odpisz
13 lipca 2015, 16:46
Bicz plis to mój telefon :
Odpisz
13 lipca 2015, 16:47
@mooped: i ja mam tego nie pamiętać? ;_;
Odpisz
13 lipca 2015, 18:38
@mooped: Też miałem taki telefon xd Nie nadążał za moją prędkością pisania xd
Odpisz
15 lipca 2015, 20:01
@mooped: czym zrobiłeś/zrobiłaś zdjęcie?
Odpisz
15 lipca 2015, 20:09
@Heroine02: zrobiłem (tak ciężko przeczytać imię obok nazwy użytkownika?) tabletem :-:
Odpisz
15 lipca 2015, 20:44
@mooped: Na wersji mobilnej nie widać imienia xd
Odpisz
15 lipca 2015, 20:21
Gimbą coś się poje**ło bo ortografii nie znajo ;___:
Odpisz
14 lipca 2015, 12:25
Ja nie znam... BRAWO POKONAŁEŚ MNIE ;-;
Odpisz
13 lipca 2015, 14:42
i te przepisywanie od jednego do drugiego :D
Odpisz
13 lipca 2015, 13:45
Jakoś pamiętam ;-;
Odpisz
13 lipca 2015, 13:32
ja jakoś pamiętam ._.
Odpisz
13 lipca 2015, 13:09
wiesz ja jakoś pamiętam
Odpisz