Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2015, 12:27
Nosiliby staniki
Odpisz
15 lipca 2015, 20:13
Odpisz
16 lipca 2015, 10:45
@BVBARMY: nie ma to jak bug który masz że znikł komentarz...
Odpisz
28 grudnia 2015, 12:42
@BVBARMY: Absolutnie się z tobą zgadzam.
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:27
Mrrrrau! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 lipca 2015, 15:00
to niektóre dziewczyny byłyby mokre na ich widok
Odpisz
15 lipca 2015, 20:41
ja tego nie rozumiem, no bo superbohaterowie mają pełne kostiumy, a superbohaterki tylko gacie i biustonosze.... dlaczego nie na odwrót ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lipca 2015, 21:18
@Blind: Chcesz superbohaterów w stanikach?
Odpisz
15 lipca 2015, 23:06
@Zohan666: nie ! z gołą klatą i z mięśniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lipca 2015, 13:49
@Blind: To ja chce superbohaterki bez staników. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lipca 2015, 14:11
@Zohan666: jak chcesz , ale dobrze bym ci radziła czekać na 30 maja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lipca 2015, 14:26
@Blind: A co takiego będzie 30 maja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 lipca 2015, 14:11
@Zohan666: 30 maja - dzień bez stanika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 lipca 2015, 14:26
@Blind: Dobrze wiedzieć. ( ͡o ͜ʖ ͡o) Dzięki koleżanko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 lipca 2015, 14:27
@Zohan666: proszę kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 lipca 2015, 14:34
@Blind: Chodź na priv. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lipca 2015, 00:47
Thor?Co ty...Ehh.
Odpisz
16 lipca 2015, 00:16
Spiderman, staph, plz ;-;
Odpisz
15 lipca 2015, 23:18
Okej...koniec internetów na dziś...
Odpisz
15 lipca 2015, 21:33
a ja tam nie mam nic przeciwko... ;*
Odpisz
15 lipca 2015, 20:58
Niektórych z przyjemnością bym oglądała ;D
Odpisz
15 lipca 2015, 20:46
a gdyby superbohaterki ubierali się jak ci superbohaterowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lipca 2015, 20:31
wtedy świat byłby..... lepszy....?
Odpisz
15 lipca 2015, 20:29
A gdzie cyckonosze?
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2015, 20:07
Przez Spider-Mana będę mieć koszmary ;-;
Odpisz
15 lipca 2015, 20:04
spiderman ;-; co się zobaczyło już się nie odzobaczy
Odpisz