Gdy wyjdziesz z silvera...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2015, 16:21
powody dlaczego jestem w sirveze
-pijani ruscy który sie bawią
-zje**ny team
Odpisz
24 lipca 2015, 16:36
Skoro nie potrafisz wykierować teamu to nie nadajesz się na wyższą range
Odpisz
24 lipca 2015, 16:44
jak mam wykerowac team skoro zawsze jest rusek nie gadający po angielsku albo jakis debil bez mutacji grata o skinach
Odpisz
24 lipca 2015, 16:47
Ale z ruskimi gra się inaczej... Cs to gra w której trzeba się porozumiewać i dawać informacje swoim współtowarzyszom... Lecz z takim typowym naje**nym Saszką drącym się wniebogłosy "cyka cyka" albo "O! Płolsza! Ku*wa, ku*wa hehe" to się poprostu nie da, nawet wykerować ciężko bo rusek rzuca flashe pod nogi i ciągle cię myli z jakimś przychlastem z drużyny przeciwnej, a na koniec rundy już mówi dobrym angielskim "Oł maj gat! I hed bet tim"...
Odpisz
24 lipca 2015, 16:48
Jeżeli w grze ZESPOŁOWEJ nie umiesz sam wygrać to nie nadajesz się na wyższe rangi. No proszę cię, przecież ludzie w wyższych muszą umieć grać zespołowo, inaczej ta gra nie ma sensu...
Odpisz
24 lipca 2015, 16:48
Prawda, tak szczerze łatwiej wygrywać na tych wyższych rangach ponieważ są bardziej ogarnięci ludzie
Odpisz
24 lipca 2015, 17:31
Na tym polega kerowanie. Walczysz za 5 gdy twój team się opi***ala.
Odpisz
24 lipca 2015, 20:17
zapomniałeś o jednym... -zje**nie zje**ny team
Odpisz
24 lipca 2015, 20:32
@NinjaPotato: Smerfy w większości
Odpisz
24 lipca 2015, 21:17
@megabolt22: no chyba mam potencał a grac przewaznie gram na mirazu i nuku wg .mine tam najlepiej mi wychodzą fragi a przewanie jestem 1 lub 2 w tabeli
Odpisz
24 lipca 2015, 22:54
RADOSNY DZIEŃ naprawiem kompa i z 20 fps mam 120 :D
Odpisz
24 lipca 2015, 23:53
@shark2199: Jak się opi***ala to pół biedy, traktujesz ich jak wabików. Ostatnio grałem z takimi typami, że (overpass) stali sobie za drzewem koło huśtawek i na mapie robili wrażenie bezpiecznego miejsca, więc jak czekaliśmy na skracających ct to musiałem się wycofać i ... dwóch ct wchodzą od naszego spawnu. Czy ktoś tam patrzy? Tak. Czy strzela? Nie.
Odpisz
25 lipca 2015, 17:58
Jeśli masz ruska w drużynie nie obrażaj go, bo jeszcze bardziej będzie trolować.
Odpisz
24 lipca 2015, 19:40
Jakim gównem trzeba być żeby w silverze siedzieć? XDD
Odpisz
25 lipca 2015, 09:12
Jakim gównem trzeba być by hejtować ludzi w silverze? Może zaczyna? Wykorzystaj mózg i zanim coś powiesz to przemyśl.
Odpisz
25 lipca 2015, 13:53
@RobsonPlay: Gównem które nie siedzi w silverze XDDD Ps. siedz dalej w silverze noooobku ahhahah XDDD
Odpisz
25 lipca 2015, 17:17
Czy ja mówię że siędze w silverze dziecko?
Odpisz
25 lipca 2015, 17:56
Silver to jest piekło dla graczy... Zresztą teraz w cs go jest pełno smerfów i cheaterów.
Odpisz
25 lipca 2015, 22:06
@RobsonPlay: Ja wiem swoje silverze.
Odpisz
26 lipca 2015, 13:48
Dobra jaką masz rangę? Gold 1?
Odpisz
26 lipca 2015, 20:50
@RobsonPlay: Gold 4 mialem bo 26 wygranych. Teraz już nie gram bo mam lagi w cs to mi cofneli range.
Odpisz
27 lipca 2015, 11:35
Ja gold 3, też cofneli rangę bo nie gram mm :)
Jeżeli masz lagi reinstall cs
Odpisz
25 lipca 2015, 02:14
Szach mat dzifko nigdy nie byłem w silverze hahaha
Odpisz
24 lipca 2015, 18:36
Narzekacie na ruskich w cs gdybyście grali w taką nieznaną w Polsce grę Tanki Online to na ruskich serwach (najlepszych na wyższe rangi) to byście..... em nie wiem co.
Odpisz
24 lipca 2015, 23:55
@Pitrekkk: Tanki online? To jest to, że możesz sobie w kańciastym czołgu zamontować zamiast działa, miotacz ognia, albo laser? Już nawet wot jest arcydziełem przy tym.
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2015, 09:50
Oj kolega grał w to 6 lat temu..... W dodatku wkrótce ma wyjść grafika na unity sprawdź sobie w grafice google (tanki online na unity wpisz). Zresztą nie ma to jak ocenić grę po grafice i 5 minutach gry.....
Odpisz
25 lipca 2015, 09:53
I nie laser tylko działo elektro-magnetyczne (chyba xD). W każdym razie nie laser.
Odpisz
25 lipca 2015, 10:24
@Pitrekkk: Uwierz mi, nie grałem w to 5 minut, a chyba pół roku, bo to było cholernie popularne w szkole kiedyś tam. Szybko mi się znudziło i wchodziłem na to tylko z kolegami.
Odpisz
25 lipca 2015, 17:54
Pól roku xd. Zgaduje, że w 2011-12. Ehhh osądzasz grę po grafice xd. To może zobacz teraz jak jest, a i w pól roku to ty żadnej dobrej rangi nie wbijesz.
Odpisz
25 lipca 2015, 19:08
@Pitrekkk: Nigdy nie osądzałem gier po grafice
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2015, 19:11
No to dlaczego zacząłeś od grafiki? Zresztą czego ty oczekujesz od gr y przeglądarkowej.
Odpisz
25 lipca 2015, 23:15
@Pitrekkk: Nie oceniam gry po grafice, ale oceniam grafikę. Poza tym to było bardziej w stylu upewnienia się, że mówimy o jednej grze, bo słaba grafika a brzydka to różne rzeczy. A jeśli chodzi o gdy przeglądarkowe, to były moje jedyne gry, dopóki kolega mnie nie uratował (minecraftem, ale jednak)
Czy w mojej wypowiedzi jeszcze czegoś brakuje?
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2015, 16:57
Ja tam po 10 zwycięstwach dostałem silver 3 :P
edit: teraz nie moge wyjsc z golda 4
Odpisz
24 lipca 2015, 16:45
Ja od razu dostałem się do Golda III :P
Odpisz
24 lipca 2015, 19:49
@Hank1212: Oczywiście że wszyscy ci wierzą :)
Odpisz
24 lipca 2015, 20:32
@kamykPL: Jak grał z samymi typami z goldem to mógł
Odpisz
25 lipca 2015, 00:21
@kamykPL: Zazdroszczą ;)
Odpisz
24 lipca 2015, 16:10
Ja nawet jeszcze nie mam silvera :(
Odpisz
24 lipca 2015, 16:03
Te uczucie, takie... piękne.
Odpisz
14 lipca 2015, 20:53
Znam to uczucie :P
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 19:16
Z jakiego filmu o Jasiu fasoli pochodzi ten fragment?
Odpisz
14 lipca 2015, 19:33
@ShadowNorman: Chyba: "Nadchodzi totalny kataklizm" czy coś w tym guście.
Odpisz