Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 16:21

powody dlaczego jestem w sirveze
-pijani ruscy który sie bawią
-zje**ny team

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Captain_0bvious

24 lipca 2015, 23:53

@shark2199: Jak się opi***ala to pół biedy, traktujesz ich jak wabików. Ostatnio grałem z takimi typami, że (overpass) stali sobie za drzewem koło huśtawek i na mapie robili wrażenie bezpiecznego miejsca, więc jak czekaliśmy na skracających ct to musiałem się wycofać i ... dwóch ct wchodzą od naszego spawnu. Czy ktoś tam patrzy? Tak. Czy strzela? Nie.

Avatar Pitrekkk

25 lipca 2015, 17:58

Jeśli masz ruska w drużynie nie obrażaj go, bo jeszcze bardziej będzie trolować.

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 19:40

Jakim gównem trzeba być żeby w silverze siedzieć? XDD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 20:50

@RobsonPlay: Gold 4 mialem bo 26 wygranych. Teraz już nie gram bo mam lagi w cs to mi cofneli range.

Avatar RobsonPlay

27 lipca 2015, 11:35

Ja gold 3, też cofneli rangę bo nie gram mm :)
Jeżeli masz lagi reinstall cs

Avatar Kacpi1707

25 lipca 2015, 02:14

Szach mat dzifko nigdy nie byłem w silverze hahaha

Avatar Pitrekkk

24 lipca 2015, 18:36

Narzekacie na ruskich w cs gdybyście grali w taką nieznaną w Polsce grę Tanki Online to na ruskich serwach (najlepszych na wyższe rangi) to byście..... em nie wiem co.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Pitrekkk

Edytowano - 25 lipca 2015, 19:11

No to dlaczego zacząłeś od grafiki? Zresztą czego ty oczekujesz od gr y przeglądarkowej.

Avatar
Captain_0bvious

25 lipca 2015, 23:15

@Pitrekkk: Nie oceniam gry po grafice, ale oceniam grafikę. Poza tym to było bardziej w stylu upewnienia się, że mówimy o jednej grze, bo słaba grafika a brzydka to różne rzeczy. A jeśli chodzi o gdy przeglądarkowe, to były moje jedyne gry, dopóki kolega mnie nie uratował (minecraftem, ale jednak)

Czy w mojej wypowiedzi jeszcze czegoś brakuje?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 lipca 2015, 16:57

Ja tam po 10 zwycięstwach dostałem silver 3 :P
edit: teraz nie moge wyjsc z golda 4

Avatar Hank1212

24 lipca 2015, 16:45

Ja od razu dostałem się do Golda III :P

Avatar kamykPL

24 lipca 2015, 19:49

@Hank1212: Oczywiście że wszyscy ci wierzą :)

Avatar jpparagorn

24 lipca 2015, 20:32

@kamykPL: Jak grał z samymi typami z goldem to mógł

Avatar Hank1212

25 lipca 2015, 00:21

@kamykPL: Zazdroszczą ;)

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 16:10

Ja nawet jeszcze nie mam silvera :(

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 16:03

Te uczucie, takie... piękne.

Avatar poliop111

14 lipca 2015, 20:53

Znam to uczucie :P

Avatar ShadowNorman

Edytowano - 14 lipca 2015, 19:16

Z jakiego filmu o Jasiu fasoli pochodzi ten fragment?

Avatar korobov

14 lipca 2015, 19:33

@ShadowNorman: Chyba: "Nadchodzi totalny kataklizm" czy coś w tym guście.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

To się nie może nie udać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka