13-nasto latka przeze mnie płacze?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Cóż za brak szacunku
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2015, 19:33
A co ta problem? Przywódca niemiec powinien dbać w pierwszej kolejności o niemców.
Odpisz
22 lipca 2021, 08:56
@boleslaw: Kiedyś już tak było, skończyło się wiadomo czym
Odpisz
17 lipca 2015, 11:52
Wyjaśni ktoś czemu płacze? Ja nie w temacie, polityka nie dla mnie :v
Odpisz
17 lipca 2015, 12:08
@Bastil123: ja też
Odpisz
17 lipca 2015, 13:12
@Bastil123: może chodzi jej o składki/budżet rodzinny i dlatego płacze(chyba)
Odpisz
17 lipca 2015, 13:25
@szermiana: Tu chodzi o 13 letnią Palestynkę która była na debacie w szkole z udziałem Merkel, która powiedziała, że Niemcy nie przyjmą żadnych uchodźców i wtedy się dziewczynka rozpłakała.
Odpisz
17 lipca 2015, 14:44
@MokryAdam: aha thx za wytłumaczenie ;-)
Odpisz
17 lipca 2015, 16:14
@MokryAdam: Juz miałem nadzieję że AKLATRAZ zaczął pisać mądre komentarze, a tu MokryAdam. :-:
Odpisz
17 lipca 2015, 16:53
@NinjaPotato: Alkatraz podobno usunął konto
Odpisz
17 lipca 2015, 17:53
@Quest123: *_-_--- kurna kolejny Znicz mi się zniszczył
Odpisz
17 lipca 2015, 21:51
@MokryAdam: Dzięki bo ja też nie ogarnęłam
Odpisz
24 lipca 2015, 17:36
@NinjaPotato: Kurde!!! Moje pisanie: ,,usuń konto" naprawdę działa, już trzeci troll usunięty. Nie usuwaj konta.
Odpisz
24 lipca 2015, 18:59
@MokryAdam: Merkel jest mądrzejsza niż myślałem.
Odpisz
24 lipca 2015, 20:12
@KingsMax: wow
Odpisz
24 lipca 2015, 20:12
@KingsMax: Usuń Konto
Odpisz
24 lipca 2015, 22:36
@NinjaPotato: Twoje niestety nie działa. :/
Odpisz
24 lipca 2015, 22:53
@KingsMax: szkoda
Odpisz
24 lipca 2015, 23:07
@NinjaPotato: A może to muszą być szczere intencje, nie kierowane z nienawiści?
Odpisz
24 lipca 2015, 23:57
@KingsMax: Ale ALKATRAZ żyje, ostatnio coś pisał :v
Odpisz
25 lipca 2015, 00:14
Nie myl go z olbrzymią ilością klonów.
Odpisz
25 lipca 2015, 02:05
@KingsMax: czyli teraz są tzw Boty Alkatraza jak na YouTube?
Odpisz
25 lipca 2015, 07:48
@KingsMax: Ehh, to był on
Odpisz
25 lipca 2015, 15:25
No to zniszczyłem klona :(.
Odpisz
24 lipca 2015, 19:43
Oddalam tych afrykanonczyków.
Odpisz
24 lipca 2015, 17:31
sory taki mamy klimat
Odpisz
24 lipca 2015, 16:29
"13-nasto latka"... Ja pie**olę.
Odpisz
24 lipca 2015, 16:04
Sorry, taki mamy klimat.
Odpisz
17 lipca 2015, 18:39
Grammar nazi płakał jak czytał.
Odpisz