Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DRAGON_POLSKA

13 lipca 2021, 20:42

wyobraź sobie osobo która mój komentarz widzi, jak długie trzeba mieć ręce do tego

Avatar snajpercat

29 stycznia 2017, 09:39

ja

Avatar PaUlA213546

20 lipca 2015, 02:29

Tylko trzeba by było dosyć dziwnie ułożyć nogi żeby pedałować. :/

Avatar nimo2001

Edytowano - 20 lipca 2015, 00:08

Zrobiłem projekt podobnego roweru...
Planowałem to dopracować i opatentować a teraz o "ściąganie" mnie pozwą :'(

Avatar laurii12

19 lipca 2015, 22:47

ja

Avatar szermiana

19 lipca 2015, 21:21

nawet fajne :)

Avatar MruczekV

15 lipca 2015, 21:37

Koła zamontowane w ten sposób muszą mieć cholernie duże opory przy toczeniu... Także podziękuję, zostanę przy mojej niezniszczalnej, sowieckiej "Ukrainie". :v

Avatar dopefish

15 lipca 2015, 21:52

@MruczekV: polejcie mu, dobrze gada.

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2015, 16:28

@MruczekV: *polewa*

Avatar heros1999

Edytowano - 19 lipca 2015, 18:56

*wypija za niego i polewa innemu*

Avatar niemaznekto

15 lipca 2015, 22:06

Jak w ogóle koła się trzymają ramy? Tam przecież nie ma nawet szprych!

Avatar PikachuAlka

16 lipca 2015, 09:45

@niemaznekto: Magic :v

Avatar Harrden

19 lipca 2015, 16:22

@niemaznekto: Chwila , chwila... A gdzie jest Ku*wa łańcuch xDD ?!

Avatar niemaznekto

19 lipca 2015, 17:36

@Harrden: No właśnie? Na tym badziewiu nie dałoby się normalnie jeździć!

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2015, 16:06

Na takim gównie? Nigdy!

Avatar Harrden

19 lipca 2015, 16:03

Może ciągnąć pałę "Wigrom" mojego ojca z komunii :D

Avatar PikachuAlka

16 lipca 2015, 09:47

Słabe mocowanie kół do ramy :v Ja podziękuję :v Wolę mojego quada :v

Avatar Tostowa221

15 lipca 2015, 21:31

Świeci w ciemności, więc kupuję.

Avatar RussiaBall

16 lipca 2015, 02:33

@Tostowa221: na normalnym też możesz zainstalować światła led i będzie świecił

Avatar NightShadePL

15 lipca 2015, 21:47

Ciekawe czy wytrzyma to:

Avatar Macio29

15 lipca 2015, 21:13

Zybt stabilnie to nie wygląda...

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 21:09

Ja!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Z klasą się trzeba urodzić

Nie idź!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A, okej

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka