Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2018, 19:46
Ma ktoś orginał?
Odpisz
15 lipca 2019, 20:43
@blacha3434: Trochę późno ale prosz
Odpisz
25 stycznia 2018, 01:07
а gdzie hardbass?
Odpisz
2 lutego 2018, 23:07
.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 21:36
Na level 6 przeczytałem Outlast ;_;
Odpisz
2 maja 2017, 15:27
@TheMiecina: Level 5*
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2017, 15:23
Jestem level 5 ;_;
Odpisz
4 grudnia 2016, 19:56
0-eminem :P i taka minka :D
Odpisz
15 października 2016, 12:34
A co jak słucham muzyki filmowej?
Odpisz
16 lipca 2015, 11:42
Level 7: Gang Albanii.
Odpisz
16 lipca 2015, 12:36
@Mati129: masz ode mnie zieloną, zasłużyłeś
Odpisz
22 lipca 2015, 17:28
@Mati129: Popek, czy to ty?
Odpisz
22 lipca 2015, 17:50
@cyprian1219: wyjaśni ktoś za co te hejty?
Odpisz
22 lipca 2015, 17:54
@Mati129: Won mi z tym gównem...
Odpisz
6 lutego 2016, 15:46
@Mati129: *1232544356324 level. Za delikatnie ich traktujesz ;-;
Odpisz
16 października 2015, 21:28
Chyba jestem pomiędzy lvl 4 a 5-industrial,ambient,noise,experimental,free jazz...ciekawe gdzie zakwalifikowały by się world music,gothic rock,dark wave,ambient jazz ,chansony i wszelako pojęta awangarda w muzyce...a i trzeba obadać co to math rock.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 03:04
Ja między 3-4
Odpisz
16 lipca 2015, 12:16
Ja często słucham tego na Level 6 xD
Odpisz
22 lipca 2015, 18:38
Ja obejrzałem kompilację wybuchów spongeboba i teraz sobie śpiewam ALLACH AKBAR, ALLACH AKBAR ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 20:10
@GRRacz: Nie tylko ty. :P
Odpisz
22 lipca 2015, 22:38
Dobra idę na kebaba i allach akbar z tobą xD
Odpisz
22 lipca 2015, 22:42
@GRRacz: Na jaki kraj wykonamy zamach?
Odpisz
23 lipca 2015, 08:00
Co powiesz na USA? :D
Odpisz
23 lipca 2015, 11:05
@GRRacz: Nie! Włochy!
Odpisz
23 lipca 2015, 12:00
No dobra ale skąd weźmiemy ładunki?
Odpisz
23 lipca 2015, 16:15
@GRRacz: *mówi szeptem* znasz dziwnego pana ze Stocku?
Odpisz
23 lipca 2015, 21:08
*mówi na cały głos* ALLACH AKBAR
Odpisz
23 lipca 2015, 21:29
@GRRacz: Dziwny pan ze Stocku to mój diler bomb i nie tylko.
Odpisz
24 lipca 2015, 00:25
"I nie tylko" co masz na myśli?
Odpisz
24 lipca 2015, 00:27
@GRRacz: Dźifki, masło...
Odpisz
24 lipca 2015, 00:29
Ooo taak masło zawsze za**biste
Odpisz
24 lipca 2015, 00:31
@GRRacz: No właśnie. *szeptem* on to mój diler masła z odchodów diabła.
Odpisz
24 lipca 2015, 00:34
Wolę z krowiego mleka bo jest bombowe.
Odpisz
24 lipca 2015, 00:37
@GRRacz: Idę jeździć moim bombowym citroenem C4.
Odpisz
24 lipca 2015, 00:40
Co powiesz na zwiedzenie nim world trade center? Podobno moi rodzice tam byli.
Odpisz
24 lipca 2015, 00:42
@GRRacz: WTC? Już nie istnieje :/ Może wieże Eiffla?
Odpisz
24 lipca 2015, 00:45
Może być ale jak to sprawnie wysadzić, Ahmedzie?
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2015, 00:47
@GRRacz: Mam jeszcze lepszy pomysł! Spełnimy wizję z BF3, zdetonujemy bombę atomową w Paryżu.
Co ty na to Abdulahu?
Odpisz
24 lipca 2015, 00:48
Bombowy pomysł wchodzę w to.
Odpisz
24 lipca 2015, 00:50
@GRRacz: Hmmmm... Trzeba zadzwonić do dziwnego pana ze Stocku o bomby.
Odpisz
24 lipca 2015, 00:53
Ja go nie znam, ale w domu mam atomówkę dawno temu u ruskich kupiłem.
Odpisz
24 lipca 2015, 00:55
@GRRacz: Wsiadaj do citroena, jedziemy do Paryżu!
Odpisz
24 lipca 2015, 00:59
Ostatni raz tam byłem kilka miesięcy temu. Warto by było odświeżyć to i owo...
Odpisz
24 lipca 2015, 01:04
@GRRacz: Będzie bombowo!
Odpisz
24 lipca 2015, 01:07
Zaiste to prawda, ale muszę kończyć bo chcę się wyspać przed "fajerwerkami"
Odpisz
24 lipca 2015, 01:08
@GRRacz: Dobrze Abdulahu, życzę ci miłych snów o dziewicach na dworze allaha.
Odpisz
24 lipca 2015, 12:40
Już się wyspałem. Możemy jechać :)
Odpisz
24 lipca 2015, 12:45
@GRRacz: Jedziem!
Odpisz
24 lipca 2015, 13:05
To potem idziemy na bagietę??
Odpisz
24 lipca 2015, 13:07
@GRRacz: Tak!
Odpisz
24 lipca 2015, 13:11
Powoli kończą mi się pomysły xD
Odpisz
24 lipca 2015, 13:18
@GRRacz: Więc łap tutaj wybuch bomby z BF3, misja wykonana.
Odpisz
24 lipca 2015, 13:21
Odpisz
22 lipca 2015, 19:20
A christian rock to gdzie?
Odpisz
22 lipca 2015, 19:30
@asdf0: Szatan zaje**ł, tak jak twojego boga XDD
Hail Black Metal.
Odpisz
23 lipca 2015, 02:35
@Piotresiek: Nie pisz komentarzy tylko pompuj! xD
Odpisz
23 lipca 2015, 14:23
@Oxeyu: You made my day. Rower napompowany tak za**biście że przejade nim przez Bałtyk do najbliższego Norweskiego kościoła ^^
Odpisz
23 lipca 2015, 09:06
Kaliber 44 nie powinno być na 1 levelu :x
Odpisz
23 lipca 2015, 01:01
Level 1 rap,ale czarny :)
Odpisz
23 lipca 2015, 00:23
A punk zalicza się do 3 levelu?
Odpisz
22 lipca 2015, 20:31
Lvl 2 dubstep ktoś też słucha ? :)
Odpisz
22 lipca 2015, 21:41
Ja :)
Odpisz
22 lipca 2015, 22:54
Ja^^
Odpisz