Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ChickenEatsRainbows

11 czerwca 2016, 14:19

Ten grubas kojarzy mi się z JonTronem. Nie wiem czemu.

Avatar LSD2000

22 lipca 2015, 18:36

Czy tylko mi blondyn przypomina Brodyego z Yo Mama jokes?

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2015, 22:26

@LSD2000: Yo mama soooo fat

Avatar ChickenEatsRainbows

11 czerwca 2016, 14:18

@LSD2000: Fryz się troszeczkę nie zgadza, ale tak to wygląda całkiem jak on

Avatar as13zx

23 lipca 2015, 01:58

Ah to call of duty prawie 50 identycznych gier :-: a i tak dostanę hejty od pseudofanów że sie czymś różnią.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 17:33

@obelus284: Jeszcze zapomniałeś o tym drugim poku którego nie wybrałeś i o pie**olonych prehistorycznych pokach, wymarłych X lat temu

Avatar obelus284

1 września 2015, 18:59

te prehistoryczne poki to poki legendarne a o ten pok który zabrał wnuk profesora da się zdobyć

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2015, 14:11

te pokemony pokazują fuck you

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 22:50

Cyan i Magenta? CYAN I MAGENTA? Jak to możliwe, że jeszcze na to nie wpadli?

Avatar chaboyy_HD

29 lipca 2015, 14:31

no niestey sieria call of duty to praktycznie te same gry

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2015, 18:03

wow ta ocena

Avatar Axl_MMX

22 lipca 2015, 18:06

Ludzie nie lubią, gdy mówi im się prawdę prosto w twarz.

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2015, 19:29

@Axl_MMX: a może chodzi po prostu o pokemony? pudełko na Henry [_]

Avatar Slenderowiec2012

23 lipca 2015, 01:45

Każesz mi wsadzić Henrego do pudła? ;-;

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 07:29

@Slenderowiec2012: miało być hejty ale autokorekta

Avatar DoodilyDoo

22 lipca 2015, 19:30

Takie pytanie czym sie różnią wersje te wersje pokemonów ?

Avatar Seth_Mint

22 lipca 2015, 19:49

@DoodilyDoo: np. W jednej można zdobyć caterpie, a w druguej za miast niego wedla. A fabuła ta sama.

Avatar bylejakbylegdzie

23 lipca 2015, 03:26

@Seth_Mint: czekaj, taki słaby pokemon unikatem w nowych pokemonach?

Avatar Seth_Mint

23 lipca 2015, 06:55

@bylejakbylegdzie: nie, dałem przykład z black/white

Avatar DawidThePlayer

22 lipca 2015, 22:00

Szkoda, że tak przedstawiają "prawdziwego gracza".

Avatar kacper26300

Edytowano - 22 lipca 2015, 19:05

Ty chory poje*ie

Avatar gulpin

22 lipca 2015, 18:07

gardze ludźmi którzy kupują dwie wersje pokemonów
ale to jeszcze nie szczyt
raz gość który miał 3dsa, wii u i xenoblade chronicles
mówił, że kupuje nową wersję 3dsa bo na niej zagra w xenoblade 3d
kupuje konsolę którą ma
żeby zagrać w grę którą ma
jedyna różnica to gorsza grafa na kieszonkowcu
oczywiście wszystko za hajs starych

Avatar SurMix

22 lipca 2015, 18:22

@gulpin: Za hajsy starych to rzeczywiście... debil. Gdyby wydawał swoje to co innego, można to wtedy zaliczyć do hobby...

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2015, 18:07

Czy tylko mi ten blondyn przypomina Johnny'ego Bravo?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Brawo za czujność!

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zapraszamy

Były nóżki, nie ma nóżek

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka