Widzę, że debile się skaryfikują...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2015, 14:58
Zwykły podrabianiec z ciebie.
Odpisz
26 lipca 2015, 17:54
No ale dzięki temu będą przynajmniej oznaczeni i będzie ich łatwo odróżnić od normalnych ludzi.
Odpisz
26 lipca 2015, 20:08
@TheGreatcat: Znamię Szatana.Apokalipsa idzie.
Odpisz
27 lipca 2015, 07:11
@Crobat: dzięki temu będziemy wiedzieli kogo rozstrzelać
Odpisz
26 lipca 2015, 19:57
Ja mam sporą bliznę na żebrach :v Tak to jest jak się ma kolegów którzy są w stanie zrzucić metalowy pręt.
Odpisz
26 lipca 2015, 19:32
A rozpowszechnił to facet z niepełnym podstawowym!
Odpisz
26 lipca 2015, 19:09
Ostatnio waliłem do drzwi od kibla i rozwaliłem szybę. Rana przejechana po palcach na całą dłoń. Dziwne że tylko parę nerwów w małym palcu uszkodzonych.
Odpisz
26 lipca 2015, 17:56
...
Odpisz
26 lipca 2015, 17:53
Alkatraz nie napisał na poście. moge umierać w spokoju
Odpisz
17 lipca 2015, 14:24
ja miałam skaryfikacje kiedy się urodziłam. Przy cesarce chirurg zrobił mi skaleczenie pod okiem, bliznę mam do dzisiaj :D
Odpisz
26 lipca 2015, 17:19
@WampirzycaMarcelina: Brutal :D
Odpisz
26 lipca 2015, 17:19
skaryfikejszyn modyfikejszyn
Odpisz
17 lipca 2015, 14:06
wiecie, że miałem bliznę na nodze zanim to było modne?
Odpisz
17 lipca 2015, 14:12
@mooped: :v
Odpisz
17 lipca 2015, 14:12
@mooped: nikt nie pytał.
Odpisz
17 lipca 2015, 14:13
@mooped: Ja na ręce, od dzikiego psa ;-;
Odpisz
17 lipca 2015, 14:14
widzisz musi być fejm :V
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 14:43
@mooped: ja mam za to po 2 no jajach i pachwinach
Odpisz
17 lipca 2015, 14:54
@WickedHeart: a może to wrzody?
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 15:15
nie miałem półskręt jąder i dwie przepukliny jako dziecko z czuba piłką oberwałem
Odpisz
17 lipca 2015, 15:19
@WickedHeart: phi i po czymś takim blizny.
Odpisz
17 lipca 2015, 15:37
@mooped: Mój młodszy brat skaryfikowal mi nogę. Szklany stolik tego nie wytrzymał.
Odpisz
17 lipca 2015, 16:00
@GrazZ: Likaona czy normalnego zdziczalego psa?
Odpisz
17 lipca 2015, 16:23
ukrywałem ból po tym jak niemogłem wytrzymać musiałem jechać na chirurgię bo narośl się wykształciła i mi pociachali jaja
Odpisz
17 lipca 2015, 16:37
@Kivera: Normalnego.
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 17:10
@mooped: Ja mam na czole, taką jak harry potter, goniłem sie z kuzynem i przejechałem głową przez przypadek o naostrzony płot xD
Odpisz
17 lipca 2015, 17:50
@GrazZ: Ok
Odpisz
17 lipca 2015, 20:32
@mooped: Ja miałem blizne na palcu, nodze, kolanie i na głowie.
Odpisz
26 lipca 2015, 17:06
@mooped: Ja mam na pół nogi xD spadłem z płotu.
Odpisz
26 lipca 2015, 17:10
@mooped: Ja mam przez pół brzucha po kilku operacjach :D
Odpisz
26 lipca 2015, 17:50
@GrazZ: Ja pod okiem bo wypie**oliłem się na schodach
Odpisz
26 lipca 2015, 18:44
@mooped: A YOLO ja mam bliznę na ręce bo brat mnie pie**olnął motyką ;-; skaryfikejszyn motykifejszyn
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2015, 19:06
@Nameless: Coż... może mam mniejsze blizny niż wy ale z 30 XD Jedną na całą nogę od płotu z drutem... :i
Odpisz
27 lipca 2015, 08:17
@DMCJCD: A ja po prostu chleb kroiłam i jakoś tak wyszło.....
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 14:38
Ja wczoraj wyrypałem się na rowerze i podziurawiłem sobie zębatkami łydkę. Pojechałem do chirurga, zszył mi rany i teraz będę miał bliznę. XD Przynajmniej nie miałem zamiaru zdobywać jakieś blizny.
Odpisz