Najlepsze plakaty Ant Mana
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Pilne
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2015, 18:19
Zazdrosna sie robi ;)
Odpisz
26 lipca 2015, 19:13
Cóż, może i na obrazku jest zła "Wasp", ale w necie jest mało normalnych obrazków z nią ;-; A ja nie chcę być zbanowana
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2015, 11:32
A taka zła Wasp może być?
Odpisz
27 lipca 2015, 17:33
@Angela_Admirabilis: Genialna ;)
Odpisz
27 lipca 2015, 17:46
Z Avengers: Potęga i Moc. Oglądałaś kiedyś? (Serial mojego dzieciństwa)
Odpisz
27 lipca 2015, 17:48
@Angela_Admirabilis: Oczywiście ^^ To był pierwszy serial dzięki któremu poznałam Marvel. I moja ulubiona bajka. Do tej pory pamietam piosenkę z intra ;P
Odpisz
27 lipca 2015, 18:03
Ja też nadal ją pamiętam. To też była moja ulubiona bajka i też dzięki niej poznałam Marvela. Widać mamy wiele wspólnego.
Odpisz
27 lipca 2015, 20:31
@Angela_Admirabilis: To ile Ty masz lat? omg
Odpisz
27 lipca 2015, 20:31
A to nie pierwsze były Amazing Spider-Man i X-men bajki?
Odpisz
27 lipca 2015, 20:48
@Himiteshu: Pierwsze które ja oglądałam X-menów poznałam póxniej (i Spidey'ego)
Odpisz
28 lipca 2015, 08:18
@Himiteshu: 14...
Odpisz
28 lipca 2015, 17:16
@Angela_Admirabilis: Jezu....
Odpisz
28 lipca 2015, 19:34
@Himiteshu: Co?
Odpisz
29 lipca 2015, 20:58
@Angela_Admirabilis: Na czym Ty się wychowałaś? :P
Odpisz
29 lipca 2015, 21:51
@Himiteshu: Na Marvelu... Super-bohaterowie (i złoczyńcy) to całe moje życie.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:33
@Angela_Admirabilis: Jesteś jedną z tych fanek która jara się bajkami i filmami chociaż nie przeczytała ani jednego komiksu, czy nie?
Odpisz
12 sierpnia 2015, 09:06
@CityOfAngel: Raczej jedną z tych fanek które lubią i filmy i seriale i komiksy, a dodatkowo czytają w książkach, Internecie i gdzie tylko się da, a dodatkowo kolekcjonują przedmioty z tym związane i robią i noszą Cosplaye. Czytaj: Fanka na całego.
Odpisz
26 lipca 2015, 21:43
Ass-Man (lenny)
Odpisz
26 lipca 2015, 19:45
Mnie tylko ciekawi, kiedy będzie Giant-Man.
Odpisz
26 lipca 2015, 21:09
@Axl_MMX: Chyba filmowy Marvel mówi nam, ze mozemy o nim zapomnieć .-.
Odpisz
26 lipca 2015, 18:08
"Mały, ale wariat" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 lipca 2015, 18:40
@MokryAdam: Czekałam na to xD
Odpisz
26 lipca 2015, 18:24
Czemu mnie to nigdy nie spotyka?
Odpisz
26 lipca 2015, 18:12
Farciarz.
Odpisz
17 lipca 2015, 23:02
what you know what i mean
Odpisz
17 lipca 2015, 23:14
If you know what i mean*
Odpisz
18 lipca 2015, 08:33
@noszkurnawszystkozajete:
Odpisz
26 lipca 2015, 18:36
Pan A?
Odpisz
26 lipca 2015, 20:28
łery gut inglisz maj friend
Odpisz