Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

17 lipca 2015, 20:23

Grecja powinna mieć tylko Żabka Café

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar rozwalgo

16 sierpnia 2022, 16:05

@Zpolskijestem0: O jacy my śmieszni jesteśmy

Avatar Kargon

5 stycznia 2023, 17:11

@rozwalgo: Odkop

Avatar kamilowski2004

22 sierpnia 2016, 14:44

raz jadłem w subwayu,mają dobre kanapki

Avatar Mikalashia

2 października 2018, 16:27

@kamilowski2004: U nas w Galerii w Subwayu w ogórkach była pleśń i zlikwidowali Subwaya

Avatar kamilowski2004

3 października 2018, 11:51

@Mikalashia: gdzie w galerii, w polsce jest wiele galerii

Avatar M4K588

31 sierpnia 2017, 19:26

Od kiedy Starbucks to fast-food?

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2017, 15:08

#PizzaHuttMasterRace

Avatar Palauball

7 kwietnia 2016, 21:01

Ten moment gdy dowiadujesz się że na Palau nie ma fast-foodowni

Avatar ghostarcher

17 lipca 2015, 18:58

a w Niemcach fast foodów popularnych nie ma z tego co widze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar TheHunterMikiPL

20 lutego 2016, 10:20

@Evann: Ja pierdziele, ty rzeczywiście dziecko chyba jesteś ;-; Nawet nie mówię, że tak nie jest a ona ciągle że mcdolan najpopularniejszy. ;-;
i jeszcze to hehe na końcu ...

Avatar Evann

20 lutego 2016, 10:35

@TheHunterMikiPL: w takim razie jestem dzieckiem,
hehe

Avatar MlKicia

28 lipca 2015, 15:31

Czemu nie KFC ;c

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 10:33

Wolę KFC

Avatar legend77

27 lipca 2015, 08:24

a ja se siedze i jem kurczaki z kfc #kfcmasterrace

Avatar pawel4134

27 lipca 2015, 09:32

@legend77: O 8:24 ?

Avatar legend77

27 lipca 2015, 12:49

@pawel4134: tak bo u babci a babcia o mnie dba to zamówiła mi kubełek

Avatar pawel4134

27 lipca 2015, 16:34

@legend77: *-*

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2015, 08:51

Rosja to Europa? Od kiedy?

Avatar Frost_

27 lipca 2015, 09:56

No wiesz...
Rosja zajmuje całą północną część Azji oraz wschodnią część Europy. Jest więc krajem euroazjatyckim.
Co za tym idzie jest krajem europejskim.

Avatar SurMix

26 lipca 2015, 20:10

A ja tu sobie siedze i wpi***alam kanapeczki.

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2015, 00:16

@SurMix: Czyli Subway ;)

Avatar xXkuba22Xx

26 lipca 2015, 23:44

na Skandynawii też jest dużo subwayów

Avatar VanQuisch

26 lipca 2015, 23:14

A Kazachstan czasem nie był w Azji?

Avatar blanki

26 lipca 2015, 22:46

Tylko w Grecji najpopularniejszy jest Starbucks. przypadek? nie sądzę

Avatar volf360

26 lipca 2015, 20:08

Niech ktoś zrobi coś podobnego z napojami :D

Avatar nikttaki

26 lipca 2015, 22:30

@volf360: rosja,polska- wodka
niemcy -piwo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Żartownisie

Rel

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Brawo za czujność!

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka