Nienawidzę, gdy trafia mi się jedna z tych nocy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Cel namierzony
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2015, 19:16
Nie zabawny jest ten obrazek :/
Odpisz
26 lipca 2015, 20:03
logo black mesa na bluzie! half life 1 confirmed !
Odpisz
26 lipca 2015, 20:37
@bylejakbylegdzie: miałem to napisać... oddawaj komentarz!
Odpisz
26 lipca 2015, 21:53
@bylejakbylegdzie: Już myślałem, że nikr tego nie napisze :v
Odpisz
26 lipca 2015, 22:40
@hiimcatking: Twój avatar :v Jeb rozmózgany, normalnie gejocepcja .--.
Odpisz
27 lipca 2015, 08:28
@Scpfundacja2: No regrets, Mr. Freeman.
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2015, 16:14
... . .. .. ... .. .. . .. . .. !!!!
Odpisz
27 lipca 2015, 01:48
mam dziś taką noc
Odpisz
27 lipca 2015, 02:23
@sztosxpompa: Avek Ci pasuje do komentarza.
Odpisz
27 lipca 2015, 00:55
to ja na tym obrazku i to przykre ale Wiedźmin sam się nie przejdzie
Odpisz
27 lipca 2015, 00:14
Mam tak teraz :c
Odpisz
26 lipca 2015, 21:53
no nie jaka nie wie że nie żyje
Odpisz
26 lipca 2015, 23:23
@cziczkamichael: Pod każdym obrazkiem widzę Twój komentarz, większość napchana błędami ortograficznymi. Żaden nie ma najmniejszego sensu. Weź przestań.
Odpisz
27 lipca 2015, 13:29
@IkoUchiha: Morze nie umiem I LUDZIE ODPIE**OLCIE SIE I SĄ WAKACJE
Odpisz
26 lipca 2015, 20:54
Ja kocham takie noce....
Chyba coś jest nie tak...
Odpisz
26 lipca 2015, 21:07
@Olixa: Jest. Według twojego profilu mieszkasz w Sosnowcu. Tam nic nie jest normalne.
Odpisz
26 lipca 2015, 22:14
@SurMix: Sosnowiec lepszy niż Czarnobyl;V
Odpisz
26 lipca 2015, 22:46
@Natalia1402: Wybieram czarnobyl
Odpisz
26 lipca 2015, 20:08
Nwm czemu ale przeraża mnie jej uśmiech z 2 obrazka, a z 1 jest słodki, ale one są takie same...
Odpisz
26 lipca 2015, 20:11
@SurMix: bo twarz jest ustawiona dziwnie pod katem
Odpisz
26 lipca 2015, 20:15
Pierwszy raz widzę twój komentarz bez diamentowego chleba za coś nieśmiesznego ._.
Odpisz
26 lipca 2015, 20:51
@SurMix: wiekszosc moich komentarzy nie ma chleba
Odpisz
26 lipca 2015, 20:40
ja tam lubię takie noce wtedy moje "passy" za kilka dolarów są warte swej ceny za te wspaniałe webcamy na live
Odpisz