Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2017, 07:34
Odpisz
29 listopada 2016, 20:49
instrukcja niejasna, palec utknął w tosterze
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:43
Te Pierwsze i drugie to nawt dobre
Odpisz
19 lipca 2015, 22:15
Ja jedną tabliczkę czekolady wpieprzam w 2-3 minuty. ;-;
Tak, ten komentarz odmienił Twoje życie, czytelniku. Nie musisz dziękować.
Odpisz
30 lipca 2015, 19:57
@Pegi1337: Ja potrafie w 15 :c Jestem słabym zawodnikiem ;c
Odpisz
30 lipca 2015, 20:01
@Pegi1337: Ja w 1 ;')
Odpisz
30 lipca 2015, 20:13
@Kivera: Nagraj jak wpieprzasz czekoladę i mi wyślij. :v
Odpisz
30 lipca 2015, 20:19
@Pegi1337: Ok, wyślę ci, tylko muszę wymyślić jak :#
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 20:21
@Kivera: Telefonem, kamerą, telewizorem, łyżką, tosterem, trawnikiem, dil....
Newermajnd.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 20:42
@Pegi1337: Jak można tak bezcześcić czekoladę? Najlepiej ją ssać (no lenny face). Szczególnie mleczną czekoladę Wedla. Smakuje wtedy jak czekotubka (wspomnienia).
Odpisz
30 lipca 2015, 20:43
Czekalada z Wedela jest dobra.
Odpisz
30 lipca 2015, 20:44
@Pegi1337: Noł szit, bejbe.
Odpisz
30 lipca 2015, 20:46
Ke, tate.
Odpisz
30 lipca 2015, 20:56
@Pegi1337: Pół minuty.
Odpisz
30 lipca 2015, 20:59
@korobov: A sensie?
Odpisz
30 lipca 2015, 21:07
@Pegi1337: Że tabliczkę.
Odpisz
30 lipca 2015, 22:05
@korobov: Nagraj, to uwierzę. :v
Odpisz
31 lipca 2015, 09:51
@Pegi1337: Ja tak samo, pod tym komentarzem tworzy się nie anonimowa grupa czekoladoholików XD
Odpisz
31 lipca 2015, 12:55
@Elise55: Bo czekolada to miłość, czekolada to życie.
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:13
@Pegi1337: ja jako 60 kilowy grubal potrafię wpieprzyć taką tabliczkę w ok. 30sec-1min ale potem będę rzygał bo ja jako tako nie lubię słodkiego
Odpisz
31 lipca 2015, 13:28
1 czekolada na tydzień? Hahahahahaha....(kaszlu, kaszlu)
Jak ja 4 takie duże zjadam w jeden dzień.
Odpisz
30 lipca 2015, 19:14
To ostatnie faktycznie wychodzi taniej *flies away*
Odpisz
30 lipca 2015, 19:12
Oszczędzaj na ilości zer na cenie.
Odpisz
19 lipca 2015, 21:49
Czekolada na tydzień?
HAHAHAHAHAHA!
Ha ha ha!
Hehehehe
huehuehesehue
He... He...
Odpisz
20 lipca 2015, 09:24
impossibru
Odpisz
30 lipca 2015, 19:06
Ja nie jem czekolady prawie w ogóle ._.
Odpisz
19 lipca 2015, 21:44
To 1 w żabce mogłoby się sprawdzić :v
Odpisz
20 lipca 2015, 01:58
@Rander: racja wielosztuki są świetne
Odpisz
20 lipca 2015, 00:04
1. Może nie wpi***alaj całej czekolady na tydzień?
2. Może napij się z butelki 1-litrowej
3. Może nie kupuj kilograma marchewek, grubasie
4. Może kupuj jabłek tyle, ile zjesz w ciągu 2-3 dni
Odpisz