Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SherlockHolmes

21 lipca 2015, 11:02

I na pewno jest bardzo DŁUUUGA ta historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Nieznany_analfabeta

21 lipca 2015, 11:09

@SherlockHolmes: no pewnie tak (°•°)

Avatar twojastara2001

21 lipca 2015, 11:09

@SherlockHolmes: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dasz minusa kochany ? :)

Avatar twojastara2001

21 lipca 2015, 11:11

@SherlockHolmes: Dzięki, ja CI za to dalam plusa

Avatar SherlockHolmes

21 lipca 2015, 12:10

@twojastara2001: Masz drugiego minusa

Avatar twojastara2001

21 lipca 2015, 18:10

@twojastara2001: Bijemy rekorda ? 100 minusów w dzień dzisiejszy, zostalo 60 do pracy

Avatar MCAssassin

22 lipca 2015, 08:05

@SherlockHolmes: Don't shit Sherlock. (Sorry musiałem xD)

Avatar Bank777

31 maja 2016, 16:40

@twojastara2001: Jeszcze 97 czerwonych i wszystko będzie cacy :)

Avatar Avcio01

26 lipca 2018, 10:50

@Bank777: No to nie wyszło, nadal 100 nie ma.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

3 lutego 2019, 08:33

@Avcio01: nadal...

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 marca 2021, 01:32

wciąż...

Avatar
ZiemiaJestPlaska

4 marca 2021, 06:51

@Towarzysz777: mało brakuje

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 21:42

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Goral796

21 lipca 2015, 11:58

o_O

Avatar Vincent1

21 lipca 2015, 11:48

Chyba samasutre.

Avatar m12291221

21 lipca 2015, 11:35

ciekawe co tam się działo

Avatar SurMix

21 lipca 2015, 11:31

Pewnie się trzepie ze strachu.

Avatar Nieznany_analfabeta

21 lipca 2015, 11:29

Dziecko : mama on jej czyta straszna histolie ?
Mama : tak o przygodzie 2 ludzi w jaskini

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2015, 11:22

Na pewno o wielkoludzie w jaskini ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Nieznany_analfabeta

Edytowano - 21 lipca 2015, 11:24

Ciekawe jakim wielko ludzie :-P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobrze czasem się oderwać

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka