Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Można, tylko trzeba wstawać rano
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2015, 23:00
uwielbiam batmana
Odpisz
21 lipca 2015, 23:06
@ALKATRAZ: A ja buttmana.
Odpisz
22 lipca 2015, 00:39
@ALKATRAZ:
Odpisz
25 lipca 2015, 19:18
@ALKATRAZ: A Botmona?
Odpisz
25 lipca 2015, 19:18
Pokazałem mu moje botskarby... he he he he...
Odpisz
20 lipca 2015, 17:35
I taki obraz to bym w pokoju powiesiła :D
Odpisz
22 lipca 2015, 04:53
@Lika_PL: lepiej powiesić obraz niż wujka.
Odpisz
22 lipca 2015, 15:32
@Lika_PL: Harley ty tu?
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 21:13
@Lika_PL: A powiesiła byś Mona lise z jointem?
Odpisz
23 lipca 2015, 08:46
@Lubiesiebie: Mam urlop :)
Odpisz
23 lipca 2015, 08:47
@drollercastergirl: Powiedz mi tylko gdzie taki kupić
Odpisz
23 lipca 2015, 11:01
@Lika_PL: na allegro
Odpisz
22 lipca 2015, 12:30
grałam w taką grę z parodiami słynnych obrazów i właśnie był ten obraz :D
Odpisz
22 lipca 2015, 11:40
Świetne 5/5
Odpisz
22 lipca 2015, 08:47
Dzieło sztuki!
Odpisz
22 lipca 2015, 00:21
Zanim się mi obrazek załadował...
Po tytule myślałem ze to kolejny obrazek o Jjay...
Odpisz
21 lipca 2015, 23:00
Ten obraz nie pochodzi od Boga
Odpisz
22 lipca 2015, 09:33
@Souka: Może jeszcze powiesz, że Metal jest od szatana?
Odpisz
25 lipca 2015, 22:26
@Souka: -... ---. --. .--- . ... - -- .- .-. - .-- -.--
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 22:33
Pewnie przegrał w karty z Batmanem.
Odpisz
21 lipca 2015, 22:31
@Li
Odpisz
21 lipca 2015, 22:16
A już myślałam, że mojego ulubionego obrazu nie da się ulepszyć.
Odpisz
21 lipca 2015, 22:01
20 osób oceniło i było 5.00 ja oceniam na 3 i jest mniej ^-^
Odpisz
21 lipca 2015, 22:04
@Natalia1402: Pewnie dlatego że to wylicza średnią, ale co ja tam wiem.
Odpisz
21 lipca 2015, 23:38
@Natalia1402: Nie ma to jak chwalenie się z bycia trollem...
Odpisz
21 lipca 2015, 23:42
@Sir_Snoge: Bywa ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 02:00
@Natalia1402: Mistrzem matematyki to ja nie jestem, ale nawet taki matematyczny n00b na 15 lvl jak ja słyszał o średniej i to już przy 11 lvl. Pozatym bardzo nie ładnie psuć ocenę innym, to nie jest miłe.
Odpisz
22 lipca 2015, 13:54
@Maks2603: Ja jej nie zepsułam tylko dalam moja ocenę dla tego obrazka xd Jakbym chciała psuć to dałabym 1 ._.
Odpisz