Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2021, 08:37
O patrze na losowe a tu dragon ball super
Odpisz
7 lutego 2017, 19:33
Przyjaciele z Podwórka
Gimby nie pamietajom
Odpisz
18 czerwca 2017, 18:55
gimby z podwórka
Odpisz
27 maja 2019, 23:28
Boże ledwo pamiętam
Odpisz
23 lutego 2020, 08:33
ja również
Odpisz
19 kwietnia 2019, 02:13
Boże.
Odpisz
15 sierpnia 2018, 11:18
Chyba gdzieś ich już widziałem.
Odpisz
9 listopada 2017, 22:57
Przyjaciele z podwórka...
Odpisz
26 lutego 2018, 16:58
@Grzechoooo: Jestem gimbem i pamiętam
Odpisz
23 czerwca 2016, 20:32
Oooo. Dorośli
Odpisz
13 marca 2016, 16:46
Bajka dzieciństwa *-* (Nie to anime)
Odpisz
28 lipca 2015, 19:47
O kurde pamiętam tą bajkę
Odpisz
1 sierpnia 2015, 00:50
@Szymon2410: anime czy to u góry
Odpisz
6 marca 2016, 20:22
@SmierdziszKalem: Może i nabrał... ale pomysł byłby za**bisty :)
Odpisz
28 lipca 2015, 13:26
Nie chciałbym was smucić, ale to jedynie fanart-przeróbka :)
Ktoś miał dobry pomysł i nabrał połowę internetów :D
Odpisz
28 lipca 2015, 17:45
@JonSpaghetti: Znasz się na Dragonballu?
Odpisz
28 lipca 2015, 19:42
@JonSpaghetti: Ale beerus wygląda podobnie.
Odpisz
31 lipca 2015, 19:22
Trochę... Ale bardziej znam się na internetach :) W końcu w nich mieszkam. Internety Małe dokładnie :D
Odpisz
28 lipca 2015, 23:41
Jak ta bajka się nazywała? 😁
Odpisz
29 lipca 2015, 02:14
@domivanvan: Przyjaciele z Podwórka - najlepsza branocka ever made.
Odpisz
30 lipca 2015, 16:46
@Janusz_Przewodnik: Dziękuję ^^
Odpisz
30 lipca 2015, 13:41
Sterydy...
Odpisz
30 lipca 2015, 10:48
Drugi od prawej na górze to kangur, a na dole egipski kot.
Odpisz
30 lipca 2015, 00:23
Przypadek ? Nie sądzę
Odpisz
29 lipca 2015, 15:51
Jak się nazywała ta bajka
Odpisz
29 lipca 2015, 23:10
@piotros23: ta z góry nwm a z dołu DRAGON BALL <3
Odpisz
1 sierpnia 2015, 00:48
@piotros23: ta z góryto przyjaciele z podwórka najlepsza dobranocka evar
Odpisz
20 lipca 2015, 23:56
Ten kangur to kangur czy kot? ;-;
Nigdy nie wiedziałam i do dzisiaj się zastanawiam. :-:
Odpisz
21 lipca 2015, 00:59
@Pegi1337: Kangór ? Obstawiam kpta efipskiego.
Odpisz
21 lipca 2015, 02:20
@DDGKeu: obstawiam* kota* egipskiego* (a raczej sfinksa) ;-;
Odpisz
21 lipca 2015, 04:55
@Pegi1337: ale sfinks to nie kot tylko pies 🐶.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 07:02
To na psa nie wygląda.
Odpisz
21 lipca 2015, 09:47
Sfinks to kot...
Odpisz
21 lipca 2015, 11:01
@Pegi1337: To raczej kangur zważając na jego imię "Kanguś".
Odpisz
21 lipca 2015, 11:44
@Kapitan_Jack_Sparrow: Aaa :D
Teraz wszystko rozumiem. :D
Ale...
Dlaczego on jest fioletowy? Lub czym jest ta różowa? :v
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 13:51
@Pegi1337: ale sfinks był psem
Odpisz
21 lipca 2015, 13:51
@drzewiec: pies
Odpisz
21 lipca 2015, 14:53
@Pegi1337: tyle tylko że jego imie to nazwa alhocholu a kpt egipski jest łysy a sfinks jest kot/ludź.
Odpisz
21 lipca 2015, 16:03
@Pegi1337: 1. nie wiem 2. Nie wie nikt :O
Odpisz
28 lipca 2015, 15:37
@Pegi1337: Żabą.
Odpisz
28 lipca 2015, 16:43
@drzewiec: Sfinks to pół człowiek pół lew ludzie xD
Odpisz
28 lipca 2015, 16:52
@Sniper02: i rasa kota też
Odpisz
29 lipca 2015, 02:17
@Pegi1337: Jak nazywa się Żabusia...
Odpisz
29 lipca 2015, 13:26
@Janusz_Przewodnik: Ale to ma jakieś czułki. :-:
Odpisz