Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 23:33

Ja mam to wszystko ! A nazywa się PC !

Avatar
German_Shepherd

Edytowano - 28 lipca 2015, 17:46

Zaraz pecetowcy się zlecą i zaczną się chwalić że na pececie jest 60 klatek i grafika jest minimalnie lepsza a no i jeszcze ten okrzyk PISI MASTER REJS

Avatar DiKarpio

28 lipca 2015, 18:20

Nie każdy jest taki.Ja mam PC ,które ma swoje wady i zalety ,tak samo jak PS czy xBox.Z resztą grafika zależy jaki komp lub jaka konsola.

Avatar Tomasz95

25 sierpnia 2015, 14:12

Na laptopie mam maksymalnie 20 klatek z grafiką gorszą od minimalnej. (obniżam przez config)

Avatar SurMix

28 lipca 2015, 14:10

Pomyślcie jak wasze dzieci jako dziadki będą opowiadać swoim dzieciom lub wnukom jak to było na PS4 albo xbox one... ta chuiowa grafika... albo wojna między PS a xbox'em... nie widać różnicy ale każdy woli co innego :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ktostam8

3 sierpnia 2015, 18:35

@ArcyMarian: Jeśli masz zamiar pisać takie głupoty to nie pisz w ogóle.

Avatar Tomasz95

25 sierpnia 2015, 14:11

@SurMix: I (czytaj jako: pierwsza) wojna konsolowa.

Avatar Kuziemek

28 lipca 2015, 17:48

"Zbierz je wszystkie!"

Avatar goldymisiek

29 lipca 2015, 12:37

@Kuziemek: POKEMONN!!!!

Avatar Goral796

28 lipca 2015, 15:28

Pamietam w szkole koledzy pokazywali mi to zdjecie bodajze ktorys z Youtuberow mial taka kolekcje tylko niepamietam kto to byl :d

Avatar TheThopaz

28 lipca 2015, 17:48

@Goral796: arhneu

Avatar DisuPL

28 lipca 2015, 19:35

@TheThopaz: arhn.eu to grupa, YTber to DarkArchon ;)

Avatar TheThopaz

29 lipca 2015, 09:17

@DisuPL: Ale kanał nazywa się arhneu.

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 21:05

mogę pożyczyć sege genesis nes'a dreamcasta i ps 2 ?

Avatar MruczekV

28 lipca 2015, 17:09

A wystarczyłby jeden, dobry PC.

Avatar chaboyy_HD

28 lipca 2015, 17:20

@MruczekV: wolałbyś mieć jeden PC czy posiadanie (chyba) wszystkich konsol

Avatar MruczekV

28 lipca 2015, 18:30

@chaboyy_HD: Jeden PC, za to konkretny.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 lipca 2015, 19:22

@MruczekV: PC było lepsze od konsol, jest i będzie, ale nigdy nie zastąpi takich perełek jak NES, SNES, Atari, Pegasus, Sega Saturn, Gemeboy itd. Ja wole przeznaczyć te 200zł (za tyle kupiłem mojego NES'a) na takie 8 bitowe szaleństwo niż na nowe części do komputera.
Tak wiem, że są emulatory, ale uwierz mi sto razy lepiej jest wziąć Kartridż, który ma ponad 30 lat i zagrać w np. Mario na oryginalnej konsoli z oryginalnym padem w ręku.

Avatar Lisa45

25 lipca 2015, 18:38

SHUT UP AND TAKE MY... Wait, I have no money ;-(

Avatar matiExtreme

28 lipca 2015, 17:53

@Lisa45: you are just a fucking foxy ! (Nie wiem czy jest dobrze chodziło mi o "po prostu jesteś pieprzonym foxim")

Avatar Smashrum

28 lipca 2015, 16:23

kupić modernistyczną półkę?

Avatar FreezyPop

28 lipca 2015, 15:54

Divine Hybrid Master Race ma tera Nerd-gazm.

Avatar ArcyMarian

28 lipca 2015, 15:45

Kiedyś też o takim czymś marzyłem tylko bez xboxa

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 15:43

Avatar NIGGEREL

28 lipca 2015, 15:09

Jeszcze trzy i gościu może umrzeć w spokoju

Avatar pancerny366

28 lipca 2015, 15:08

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 14:57

chciałbym mieć ps1

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka