Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2016, 16:15
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2015, 19:05
ni klimat tylko termometrem herbate mieszali :v
Odpisz
31 lipca 2015, 11:54
Ja mieszkam w Sanoku i pie**ole śmierć
Odpisz
31 lipca 2015, 12:53
Ty jakiś zboczony jesteś ;-; A co jeśli wyskoczy mała śmierć pół człowiek? O ile to kobieta... ;-;
Odpisz
31 lipca 2015, 14:13
@Naruumi: To cz e wojnę ze spicerrą nie przeszkadzaj
Odpisz
31 lipca 2015, 15:58
*Przeszkadza*
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 13:40
Ja tam myślałem, że w Afryce jest gorąco, ale Polska też potrafi.
Odpisz
31 lipca 2015, 09:43
Umrę. Mieszkam w Bydgoszczy. :v
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 09:46
@Oxeyu: ja mieszkam w Solcu Kujawskim ._. Też umrę ;v
Odpisz
31 lipca 2015, 10:15
@BonduellePL: Ja mieszkam w Brodnicy ;-; Też prawdopodobnie umrę.
Odpisz
31 lipca 2015, 10:17
@KoziLowca: ja mieszkam po środku Bydgoszczy i Torunia T-T
Odpisz
31 lipca 2015, 10:27
@Oxeyu: Tez mieszkam w Bydgoszczy! :3
Odpisz
31 lipca 2015, 11:36
@Oxeyu: Ja mieszkam w Koronowie. Czas umrzeć :'v
Odpisz
31 lipca 2015, 11:27
spłone
Odpisz
31 lipca 2015, 10:32
Chyba się nadal nie kapneliście że to fotoszop?
Odpisz
22 lipca 2015, 20:58
Zastanawiam się... która liczbę dodali przez przypadek, ale dalej ch*ja mi z tego wychodzi ._.
Odpisz
31 lipca 2015, 10:26
@SurMix: Przypadek? Nie sądzę, przyjacielu... nie sądzę...
Odpisz
31 lipca 2015, 10:19
Mam to gdzieś mieszkam w h*j daleko od tych szatańskich miast!
Odpisz
31 lipca 2015, 10:09
Sory. Taki mamy klimat.
Odpisz
31 lipca 2015, 09:47
Bydgoszcz *.*
Odpisz
31 lipca 2015, 09:45
I do tego deszcz i burza :P
Odpisz
22 lipca 2015, 13:59
moje okolice ;-; ludzie halp
Odpisz
22 lipca 2015, 14:03
@Chewbacca: Usmażysz się w tym futerku...
Odpisz
22 lipca 2015, 14:11
@Henzej: Muhahaha
Odpisz
22 lipca 2015, 14:22
@Henzej: Też się usmażę ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 14:34
@Henzej: i jeszcze zmoknę :'(
Odpisz
22 lipca 2015, 15:17
@Chewbacca: rypin pozdrawia
Odpisz
31 lipca 2015, 08:01
@Chewbacca: ej ja też :c
Odpisz
31 lipca 2015, 09:29
@Chewbacca: to też moja okolica ._.
Odpisz
31 lipca 2015, 09:29
Oddalam to pytanie.
Odpisz
22 lipca 2015, 23:22
już boję się jaką pogoda była w Sosnowcu
Odpisz
31 lipca 2015, 09:17
@FoxyAnimatronic: 666 stopni.
Odpisz