Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2015, 17:30
Ale on ma nos O_o
Odpisz
29 lipca 2015, 18:28
Kupię sobie nos, i przyczepię do brody.Nareszcie się dowiem jak pachnie wydychane powietrze :D
Odpisz
30 lipca 2015, 18:15
Odpisz
30 lipca 2015, 18:44
@julab11: Cięki w żartach.
Odpisz
30 lipca 2015, 13:34
Po cholere mu 241 sztuk ?
Odpisz
29 lipca 2015, 18:20
Najlepsze jest to ,że ponad 700 osób już to kupiło ;]
Odpisz
29 lipca 2015, 19:22
Tylko do czego?
Odpisz
29 lipca 2015, 20:20
To voldemort zbiera masowo nosy...
Odpisz
30 lipca 2015, 07:51
do krwawej ofiary
Odpisz
29 lipca 2015, 22:44
ta mina mówi wszystko
Odpisz
29 lipca 2015, 18:52
ten woldemord jes pszerobiony bo ma chajs w rence i ma innom renke
Odpisz
29 lipca 2015, 19:04
@wojtkomen: prosze oto słownik *podaje słownik języka polskiego
Odpisz
29 lipca 2015, 19:24
@wojtkomen: Bardzo odkrywcze. Dziękujemy za tę informację.
Odpisz
29 lipca 2015, 20:02
jak jusz to Prosze oto słownik *podaje słownik język
Odpisz
29 lipca 2015, 20:23
@wojtkomen: Chłopie ile ty masz lat?
Odpisz
29 lipca 2015, 20:30
@wojtkomen: już *
Odpisz
29 lipca 2015, 20:48
@wojtkomen: Jak czytam Twój komentarz, to mam ochotę zrobić to:
Odpisz
29 lipca 2015, 21:41
@wojtkomen: No co ty? Nie wiedziałam!
Odpisz
29 lipca 2015, 23:26
@wojtkomen: Co ty nie powiesz ?!?!?
Odpisz
29 lipca 2015, 23:50
@wojtkomen: 1. YOU don't say?!
2.orto.
Odpisz
30 lipca 2015, 03:09
@wojtkomen: Nie karmcie trolla XD
Odpisz
30 lipca 2015, 16:59
@skers2: Wchodzenie na ta strone to trollowanie level: casual
Odpisz
29 lipca 2015, 18:45
Nos za 74 zł
nie pozdrawiam
Odpisz
22 lipca 2015, 20:57
Ciekawe skąd mają ponad 200 sztuk.
Odpisz
22 lipca 2015, 21:14
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Pss, mam ludzkie części ciała na sprzedaż. Naprawdę tanio.
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2015, 16:36
Za ile?
Odpisz
23 lipca 2015, 17:27
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: 1000 za oko, 5000 za nerkę, 8000 za płuco, 10000 za serce, 7000 za żołądek, 8500 za wątrobę i skóra za 40zł/m2
Odpisz
23 lipca 2015, 19:50
Dobra,ale płacę w ziemniakach.
Odpisz
23 lipca 2015, 19:55
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Zimnioki? Mogą być.
Odpisz
23 lipca 2015, 20:00
Ziemniaki to zjadłem,ale przyjmujesz w kartach Allegro?
Odpisz
23 lipca 2015, 20:01
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Nie! Ja chcę zimnioki!
Odpisz
23 lipca 2015, 20:13
Mogę zapłacić w diamentowym chlebie?
Odpisz
23 lipca 2015, 20:15
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Nie! Ja chcę zimnioki!
Odpisz
23 lipca 2015, 21:08
Dobra, kupiłem ziemniaki, to ile płacę?
Odpisz
23 lipca 2015, 21:12
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Sporo :)
Odpisz
23 lipca 2015, 21:22
Poproszę 666m2.Może tak za 1000 ziemniaków?
Odpisz
23 lipca 2015, 21:26
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: 2x więcej ziemniaków a dorzucę 34 m2.
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2015, 22:08
Może być 1900 ziemniaków i mandarynkę?
Odpisz
23 lipca 2015, 22:14
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Okej :)
Odpisz
24 lipca 2015, 07:50
Na jaki adres przysłać?
Odpisz
24 lipca 2015, 12:50
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Przyślij na mój profil na jeja.
Odpisz
29 lipca 2015, 18:17
Jesteś za**bistym serem, czy jabłkiem? A może za**bistym jabłkiem?
Odpisz
29 lipca 2015, 18:35
@TimekPL123: Kto wie?
Odpisz
22 lipca 2015, 18:22
5/5
Odpisz