Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Trucizna

29 września 2020, 16:39

Jak się śpi co 9h i po 4h to tak jest. To niezdrowe

Avatar
Trucizna

25 października 2020, 09:47

Znowu ten sam obrazek w losowych

Avatar TheWall02

12 lipca 2016, 14:23

tru

Avatar diaxik25

30 października 2015, 18:17

owtf

Avatar MisterxPOMPA

1 sierpnia 2015, 19:00

Tak zawsze jest i będzie :D na wieki wieków

Avatar
lolman533

11 sierpnia 2015, 20:17

@MisterxPOMPA: Amen.

Avatar venhens11112

31 lipca 2015, 17:11

lol tak to bywa :)

Avatar lila1234

22 lipca 2015, 22:54

Juz nie chce byc matką

Avatar shizofrenik

30 lipca 2015, 17:32

@lila1234: Cieszy nas to. A tak serio - czego się spodziewasz? Że będzie cichutko i miło?

Avatar eRJot

30 lipca 2015, 17:49

@lila1234: W wieku 9 lat raczej nie powinnaś być matką.

Avatar lila1234

30 lipca 2015, 21:39

@eRJot: Mi chodzi o to ze jak na starosc bede chora albo cos mi sie stanie to wtedy lepiej miec dzieci , bo sie toba zajma ale raczej chcialam zostac matka w wieku 20 - 23 lat a nie teraz

Avatar lila1234

30 lipca 2015, 21:39

@eRJot: i mam 11 lat , a nie 9

Avatar eRJot

30 lipca 2015, 23:44

@lila1234: Serio, jest się czym chwalić.

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 30 lipca 2015, 23:48

@lila1234: a ja mam tszynasicie fiesz?? :B

Avatar Zawszenajeja

31 lipca 2015, 09:11

@eRJot: Dajcie jej spokój to przeciez jeszcze dziecie jest.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2020, 17:21

@Zawszenajeja: jak tam dziecko?

Avatar cvbgvh

31 lipca 2015, 01:38

Taaaa ja tak mam tylko problem jest taki że w wakacje a nie jak chodziłem do szkoły i 300h nieobecnych :D

Avatar slenderr

30 lipca 2015, 19:00

tak to już jest jak się chodzi spać o 4 a wstaje (z problemem) o 12...

Avatar Dark_Dante

30 lipca 2015, 18:06

Moje dzieciństwo w pigułce

Avatar ALKATRAZ

30 lipca 2015, 17:47

najlepszym rozwiązaniem jest laptop

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To się nie może nie udać

To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka