Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

30 lipca 2015, 17:50

pegazusy, jak wspominam te czasy to aż chce do nich wrócić, grało się w tanki, mario, contra, boombermana, sonic, dr. mario i oczywiście w kaczki co strzelało się pistoletem a ten głupi pies się śmiał

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 18:38

@ALKATRAZ: Gadaj kim jesteś i co zrobiłeś z ALKATRAZem ?!

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 19:18

@ALKATRAZ: Wspomina Pegazusa
Mówi o Sonicu
Nice bootlegs m8.

Avatar bylejakbylegdzie

30 lipca 2015, 20:17

na polskim rynku były gry które nigdy nie powstały jak np. magaman

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 20:42

@bylejakbylegdzie: Dlatego napisałem "nice bootlegs m8"

Avatar Sniper02

31 lipca 2015, 15:54

@ALKATRAZ: na codzień taki troll, nie możliwe że....Je**ny, udaje!

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 00:09

@ALKATRAZ: To nie jest Pegazus to jest
NES!

Avatar MajnkraftAlusiek

9 lutego 2020, 17:04

@bylejakbylegdzie: Jak Megaman nigdy nie powstał?

Avatar Michalol222

20 października 2016, 22:29

już niedługo...

Avatar MajnkraftAlusiek

9 lutego 2020, 17:03

@Michalol222: Ale to nie to samo.

Avatar rogaliq

12 kwietnia 2016, 16:54

ja pragnę taką scenkę w MOIM domu..

Avatar Goral796

30 lipca 2015, 18:37

Za 30 lat ojciec wyjmuje starego kompa a na nim CS GO
OOOOO BOŻE D: !!!

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 14:51

@Goral796: Darmowe Powiadomienie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 lipca 2015, 16:47

W tych konsolach było to coś, a raczej w grach :)

Avatar HQ909

30 lipca 2015, 17:03

dusza w kartridżach

Avatar bylejakbylegdzie

30 lipca 2015, 20:18

na pewno proste naprawianie błędów, wystarczy przedmuchać

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 21:59

@HQ909: CD, DVD i inne Steamy tego nie mają. Kartridże mają duszę. Ducha Maszyn.

Avatar HQ909

Edytowano - 30 lipca 2015, 22:14

ahh ta nostalgia. No niestety mi się pegazus zepsuł. Naszczęście jest pare ciekawych stron z emulatorami (np. 8bbit)

Avatar VanQuisch

30 lipca 2015, 16:34

Ma ktoś na sprzedaż Pegasusa po dobrej cenie? :/

Avatar FreezyPop

30 lipca 2015, 16:17

Ale niestety w tych czasach twoje dziecko nazwało by to "szajsem" i wolało żebyś kupił mu "Srajphone".

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 16:35

@FreezyPop: Gdyby pokazywac takie konsole dziecku od malego to by prawdopodobnie do czegos takiego nie doszlo

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 16:39

@FreezyPop: Jest wiele "dzieci" z tych czasów, które wolą gry typu "Mario". Te dzieci, które wymieniłeś, są po prostu głupcami.

Avatar jacek1s

30 lipca 2015, 16:10

Najlepsze komiksy jakie są xd

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 16:09

^^ stare czasy zawsze najpiekniejsze

Avatar noszkurnawszystkozajete

30 lipca 2015, 16:06

Jak ja lubię tą serię :')

Avatar Hartio

30 lipca 2015, 16:04

Czyli jednak Zelda.

Avatar Axl_MMX

Edytowano - 30 lipca 2015, 16:46

@Hartio: W oryginale było "Zelda? Or Metroid?" i "try putting a bomb there?"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Przerwa na herbatkę

To by wystarczyło

Totalnie

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka