Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Freakok222

26 lipca 2015, 10:18

Czemu myślałem że na końcu wyjdą naleśniki?

Avatar Piecours

26 lipca 2015, 08:50

Breaking Bad świetny serial!

Avatar flakin

23 lipca 2015, 16:01

Orginał lepszy ale to śmieszniejsze сука

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 16:49

@flakin: Сука?

Avatar flakin

23 lipca 2015, 17:07

Można to usłyszeć jak gra się 24h w cs na wielu serwerach siedzą ruski i rozwalają wszystko ale jeśli się wkurzą krzyczą na czacie"сука" co oznacza suka. Nie wiem czemu miałem to na końcu komentarza ale nie wnikajmy.^_^

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 17:14

@flakin: Wiem, co to сука, ale właśnie interesowało mnie czemu napisałeś to na końcu zdania :)

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 17:59

Przecież to сука normalne, że w środku сука zdania albo/i na jego końcu jest słowo сука. Wiesz, taka logika bez сука logiki ;-;

Avatar
Captain_0bvious

23 lipca 2015, 21:32

Brzmisz jak ruski metronom

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 21:34

Przez ciebie zdałem sobie sprawę z mojego ubogiego słownictwa ;-;

Avatar Agaran

25 lipca 2015, 21:59

To Сука to oznacza samice psa. Moze skoro Breaking Bad to sparafrazowal czesc wypowiedzi Jessiego. :) Czyli cos w stylu znanego "To moja rezydencja i nie zycze sobie by do niej wchodzono. Suko."

Avatar flakin

31 lipca 2015, 02:41

Chodziło o to że Jessy to spoko sku*wysyn i kojarzy mi się to z nim. A ja jestem wielkim fanem breaking bad :)

Avatar flakin

31 lipca 2015, 02:42

w ogóle what the fuck ? Normalni ludzie i mili na jeja xD

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 17:58

Czemu Kick-ass się pali?

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 21:35

Sorki, ucięło mi pół obrazka. Mój internet mnie boli

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2015, 21:10

Nie pisz tyle tylko daj mi pizzę z podwójnym serem :v

Avatar
Aryman

25 lipca 2015, 21:11

To Agent Hydry Bob. W pewnym sensie pomocnik Deadpoola.

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2015, 21:17

Wiem, ale ścięło mi obrazek (byłem na aplikacji na telefonie) i na ostatnim kadrze wyglądał na Kick-ass'a

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2015, 21:18

Co z moją pizzą?

Avatar TheTemplar

25 lipca 2015, 21:27

GDZIE PIZZA!?

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2015, 21:28

Zjadłem dzisiaj na obiad 2 pizze (mieszkanie z rodzicami wcale nie oznacza darmowego wyżywienia), więc Pizzy nie dostaniesz

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2015, 21:36

Ale...ja...chcę...pizzę!

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2015, 21:44

A ja chcę raz wejść na jeja bez miliarda powiadomień typu "Ja chcę pizzę!". Przez was aż nie jem pizzy! Wychodzi mi to na dobre, bo w pracy jeść nie należy

Avatar Modernm

23 lipca 2015, 18:44

Oglądałbym

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 18:10

Sugar, spice and everything nice...

Avatar reLik

Edytowano - 23 lipca 2015, 18:01

i te kapcie i fartuch 0.0

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Północne Węgry

Nie po oczach

Jeszcze jak

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka