Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Nie zadzieraj z bobrami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2012, 14:30
haha
5/5 i do ulu
Odpisz
18 lipca 2018, 04:59
@DeaDe: Like i do ulu XDDD
Odpisz
7 maja 2016, 21:36
Moja 1. reakcja: JAPUNIA!
Odpisz
30 października 2015, 22:09
MOMENT...czy wy widzicie flage japonii? ja też...japonia ma 7 a flaga 5...7+5=12...1+2=3...3...trójkąt ma trzy boki..tak samo jak illuminati (O_O)
Odpisz
1 listopada 2015, 10:19
@KacperUE:
Odpisz
1 listopada 2015, 10:20
@SharpNeedle: dokładnie
Odpisz
5 czerwca 2012, 20:35
ALKOHOLICY ZASRANI!
Odpisz
19 sierpnia 2014, 10:52
@amadeuszbx: 10 LATEK ZASRANY!
Odpisz
1 lipca 2013, 12:08
... zimne
Odpisz
6 czerwca 2012, 20:02
Ja tam wolę Desperados. A jak piwo to te Somersby :v
Odpisz
18 maja 2013, 20:42
@FD_God: Desperados też dobre.
Odpisz
4 czerwca 2012, 15:52
Skoro Karmi jest bezalkoholowe to czemu powyżej 18?
Odpisz
4 czerwca 2012, 18:28
Bo to babskie "piwo". Nieco tam ma, ale żeby mieć choć 0.2 promila, trzeba wypić tego cysternę...
Odpisz
4 czerwca 2012, 18:04
ja piłem i pije żubra tyskie i Heinekena czasem dębowe
Odpisz
4 czerwca 2012, 14:40
lol
Odpisz