Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2012, 07:36
Ten obrazek nie jest śmieszny. Śmieszna jest głupota osoby, która go zrobiła. Kupić kalkulator za 200 zł i nie umieć się nawet nim posługiwać. Do przełączania ułamków zwykłych i liczb niewymiernych na ułamki dziesiętne wystarczy nacisnąć 1 klawisz.
Odpisz
3 czerwca 2012, 08:07
@kumpel23: A gdzie ty masz tutaj klawisz 1.
Odpisz
3 czerwca 2012, 09:55
@krzyczek: xD
Odpisz
3 czerwca 2012, 09:59
@krzyczek: chodzi o 1(jeden) klawisz-,-
Odpisz
3 czerwca 2012, 11:27
@Snowshoe: Ale który?
Odpisz
3 czerwca 2012, 12:03
@krzyczek: shift (ten w prawym górnym rogu), a później jeszcze raz =
Odpisz
3 czerwca 2012, 14:03
@Prexinor: A nie lewym górnym rogu?
Odpisz
3 czerwca 2012, 17:51
@Prexinor: Jesteś geniuszem XD
Odpisz
3 czerwca 2012, 18:07
@krzyczek: Nie chce cie urazić.
Odpisz
3 czerwca 2012, 14:13
Widzę, że zrobiłem problem więc postaram się sprawę wyjaśnić. Oczywiście sposób z shiftem też działa ale zazwyczaj w kalkulatorach casio wystarczy nacisnąć klawisz ( S<=>D ), który przełącza wyniki. Osoby posiadające kalkulator naukowy, graficzny albo inżynierski będą dokładnie wiedziały o co chodzi. Dla innych to raczej zbędna wiedza
Odpisz
3 czerwca 2012, 14:25
@kumpel23: ale robisz wykłady :P
Odpisz
3 czerwca 2012, 11:57
No i macie takie działanie do wyliczenia i baba z matmy zabrania używać kalkulatora. Komu by się chciało to liczyć?
Odpisz
3 czerwca 2012, 10:15
głupie
Odpisz