Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
German_Shepherd

27 lipca 2015, 22:50

Jak z tej grupy nie wyjdziemy to przestaje wierzyć w Polską reprezentacje

Avatar flakin

1 sierpnia 2015, 12:24

Ja nigdy nie wierzyłem

Avatar TrueStoryGuy

12 maja 2018, 01:42

Może tym razem się coś zmieni.

Avatar romanow

7 sierpnia 2015, 12:15

Dania i Rumunia to mocne reprezentacje może polska będzie trzecia

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 10:08

równa grupa

Avatar JustPlayGames

Edytowano - 27 lipca 2015, 17:59

Grupa marzeń dla Polaków:
-Polska
-Atlantyda
-Księżyc
-Dzieci z Bullerbyn

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar JustPlayGames

28 lipca 2015, 00:37

@ghostmen: Wydaje mi się, że raczej nasi strzeliliby. Samobója XD

Avatar kubakk12

Edytowano - 28 lipca 2015, 09:34

@JustPlayGames: I do tego Fidżi i Unia taśmociągu w chińskiej fabryce (są szybcy, więc tu może być ciężko)

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2015, 22:43

Z Danią i Czarnogórą możemy mieć problemy ale reszta to powinien być spacer ;)

Avatar jpparagorn

28 lipca 2015, 08:08

Z Rumunią

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 08:52

@jpparagorn: Faktycznie z Rumunią też może być ciekawie.

Avatar JPsoldier

Edytowano - 27 lipca 2015, 22:36

najlepsza grupa dla Polaków :
-Polska
-San Marino
-Watykan
-Antarktyda
Może byliby liderem ;v

Avatar Esherion

28 lipca 2015, 07:32

@JPsoldier: Nie lekceważ papistów i pingwinów :P

Avatar Hartio

Edytowano - 26 lipca 2015, 12:38

Tyle, że Polska jest tu najlepsza. :D To już nie takie leszcze co kiedyś. :P

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 12:40

@Hartio: Raczej mieliby problemy z Danią, ale myślę, że i tak by wyszli z grupy.

Avatar shizofrenik

27 lipca 2015, 17:27

w 2012 mówili podobnie...

Avatar kubarez1

27 lipca 2015, 20:55

@Hartio: problemy z Danią , Rumunią i z Czarnogórą jeżeli sedzia znowu podaruje im mecz

Avatar
German_Shepherd

27 lipca 2015, 22:52

Armenia też potrafi być groźna rok temu upokorzyli Danie 4:0

Avatar boleslaw

26 lipca 2015, 14:19

Co prawda to prawda.

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 00:21

@boleslaw: chcesz być Yoda?

Avatar kubage123

26 lipca 2015, 13:21

Co to za tabela? Wiem że chodzi o piłkę nożną, ale czego konkretnie dotyczy? (Lecą hejty)

Avatar kubage123

26 lipca 2015, 13:22

@kubage123: A już wiem...
Chyba zagramy na MŚ 2018

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 18:16

@kubage123: Euro 2016

Avatar kubage123

26 lipca 2015, 19:07

nie... wpisz w necie MŚ 2018 eliminacje... mi to wyskoczyło

Avatar qwert99

Edytowano - 27 lipca 2015, 17:49

@kubage123: Eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 12:40

co to czarnogora i armenia?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar iger3

27 lipca 2015, 21:19

@shizofrenik: O dzięki za info :D

Avatar ziomek2009

28 lipca 2015, 06:48

Nie. Polska uznaje je za niepodległy kraj w raz z parunastoma innymi państwami. Lecz Serbia uznaje je za republikę autonomiczną.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie znoszę kleszczy

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka