Trafiliśmy do grupy marzeń!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2015, 22:50
Jak z tej grupy nie wyjdziemy to przestaje wierzyć w Polską reprezentacje
Odpisz
1 sierpnia 2015, 12:24
Ja nigdy nie wierzyłem
Odpisz
12 maja 2018, 01:42
Może tym razem się coś zmieni.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 12:15
Dania i Rumunia to mocne reprezentacje może polska będzie trzecia
Odpisz
28 lipca 2015, 10:08
równa grupa
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2015, 17:59
Grupa marzeń dla Polaków:
-Polska
-Atlantyda
-Księżyc
-Dzieci z Bullerbyn
Odpisz
27 lipca 2015, 18:10
@JustPlayGames: z dziećmi z Bullerbyn Lewy chyba by nie trafił.
Odpisz
27 lipca 2015, 18:20
@JustPlayGames: lepiej tak:
polska
księżyc
Atlantyda
Mars
bezludna wyspa
Odpisz
27 lipca 2015, 22:08
@JustPlayGames: I Gibraltar.
Odpisz
28 lipca 2015, 00:11
@Kubox123456: Z bezludną wyspą był by bezbramkowy remis xD
Odpisz
28 lipca 2015, 00:37
@ghostmen: Wydaje mi się, że raczej nasi strzeliliby. Samobója XD
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2015, 09:34
@JustPlayGames: I do tego Fidżi i Unia taśmociągu w chińskiej fabryce (są szybcy, więc tu może być ciężko)
Odpisz
27 lipca 2015, 22:43
Z Danią i Czarnogórą możemy mieć problemy ale reszta to powinien być spacer ;)
Odpisz
28 lipca 2015, 08:08
Z Rumunią
Odpisz
28 lipca 2015, 08:52
@jpparagorn: Faktycznie z Rumunią też może być ciekawie.
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2015, 22:36
najlepsza grupa dla Polaków :
-Polska
-San Marino
-Watykan
-Antarktyda
Może byliby liderem ;v
Odpisz
28 lipca 2015, 07:32
@JPsoldier: Nie lekceważ papistów i pingwinów :P
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2015, 12:38
Tyle, że Polska jest tu najlepsza. :D To już nie takie leszcze co kiedyś. :P
Odpisz
26 lipca 2015, 12:40
@Hartio: Raczej mieliby problemy z Danią, ale myślę, że i tak by wyszli z grupy.
Odpisz
27 lipca 2015, 17:27
w 2012 mówili podobnie...
Odpisz
27 lipca 2015, 20:55
@Hartio: problemy z Danią , Rumunią i z Czarnogórą jeżeli sedzia znowu podaruje im mecz
Odpisz
27 lipca 2015, 22:52
Armenia też potrafi być groźna rok temu upokorzyli Danie 4:0
Odpisz
26 lipca 2015, 14:19
Co prawda to prawda.
Odpisz
28 lipca 2015, 00:21
@boleslaw: chcesz być Yoda?
Odpisz
26 lipca 2015, 13:21
Co to za tabela? Wiem że chodzi o piłkę nożną, ale czego konkretnie dotyczy? (Lecą hejty)
Odpisz
26 lipca 2015, 13:22
@kubage123: A już wiem...
Chyba zagramy na MŚ 2018
Odpisz
26 lipca 2015, 18:16
@kubage123: Euro 2016
Odpisz
26 lipca 2015, 19:07
nie... wpisz w necie MŚ 2018 eliminacje... mi to wyskoczyło
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2015, 17:49
@kubage123: Eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018
Odpisz
26 lipca 2015, 12:40
co to czarnogora i armenia?
Odpisz
26 lipca 2015, 13:06
Państwa.
Odpisz
26 lipca 2015, 18:26
Czarnogóra- kraj na Bałkanach. Graniczy z Bośnią i Hercegowiną, Chorwacją, Albanią, Kosowem oraz Serbią. Stolicą Czarnogóry jest Podgorica.
Armenia- kraj w Azji. Graniczy z: Gruzją, Turcją oraz Azerbejdżanem i Iranem. Stolicą Armenii jest Erywań.
Odpisz
27 lipca 2015, 15:22
@ziomek2009: Косовски jest serbskie.
Odpisz
27 lipca 2015, 17:32
@DeTeO238: Albania to stamtąd jest ten Gang Albanii? :D
Odpisz
27 lipca 2015, 21:02
@iger3: Nie.
Odpisz
27 lipca 2015, 21:19
@shizofrenik: O dzięki za info :D
Odpisz
28 lipca 2015, 06:48
Nie. Polska uznaje je za niepodległy kraj w raz z parunastoma innymi państwami. Lecz Serbia uznaje je za republikę autonomiczną.
Odpisz