Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Mało znany szczegół
Północne Węgry
Powodzenia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2021, 09:45
Cześć jejaku z losowych
Odpisz
10 czerwca 2021, 12:19
@Boberek00: no siema
Odpisz
29 stycznia 2022, 13:34
@Boberek00: szczęść Boże
Odpisz
18 stycznia 2023, 11:05
@Boberek00: Dzień dobry
Odpisz
18 marca 2023, 21:26
@Boberek00: Witam
Odpisz
7 stycznia 2025, 23:12
@Boberek00: i te memy, niesamowite, nieprawdaż?
Odpisz
7 stycznia 2025, 23:55
@Litereallysheep1: żebyś se wiedział
Odpisz
21 września 2024, 10:56
Ja AB
Odpisz
14 maja 2021, 10:35
B
Odpisz
20 sierpnia 2020, 20:40
Wolę B.
Odpisz
16 listopada 2019, 20:31
B only
Odpisz
1 października 2019, 00:49
A
Odpisz
10 czerwca 2019, 20:38
Ja na B
Odpisz
29 kwietnia 2018, 11:25
Flagi mogli dobrze zrobić ALE NIE SKORO TA PIŁKA MA ODWRÓCONE KOLORY TO I FLAGA
Odpisz
3 lipca 2020, 16:14
@Mrpoker: lol
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 21:15
Polska A-Lewackie gówno które słucha się UE aka rządy PO
Polska B-prawdziwa Polska je**ć lewaków z UE je**ć niemców
jak ktoś wybiera A to może wypi***alać do brukseli razem z merkel schetyną i całą spier**loną opozycją
Odpisz
6 stycznia 2018, 18:47
@Filipsss: Tak, i twoje ciężko zarobione pieniądze lecą na patologicznych nierobów z bloków.
Odpisz
6 stycznia 2018, 20:41
@KapitanKokosel: idź stąd lewacki śmieciu
Odpisz
6 stycznia 2018, 20:47
@Filipsss: Idź stąd je**ny Chreścijańśki komunisto .
Odpisz
6 stycznia 2018, 20:48
@KapitanKokosel: i mówi to de**l który jest za patologiczną polską A kk jak tam chcesz
Odpisz
6 stycznia 2018, 20:53
@Filipsss: Nie ja byłem za dawanie nierobom pół tysiąca złotych, którzy i tak się nie zajmują dziećmi.
Odpisz
6 stycznia 2018, 21:17
@KapitanKokosel: przecież im nie dają de**lu
Odpisz
6 stycznia 2018, 22:36
@Filipsss: A 500+? Jedno dziecko to śmieć?
Odpisz
22 grudnia 2016, 09:55
trzeba dla mnie c
Odpisz
8 sierpnia 2015, 20:21
Już wolę Polskę pod zwierzchnictwem Watykanu jako państwo katolickie i Ameryki jako państwo, które nadal wymaga wsparcia, niż rozdrobnioną na Izrael, Rosję, Niemcy i całą resztę. Mieliśmy już 3 rozbiory czwartego nie chcemy.
Odpisz
25 września 2016, 00:17
@TheGrumpy: Mieliśmy cztery rozbiory Polski.Czwarty był podczas drugiej wojny światowej.
Odpisz
24 września 2016, 18:39
B
Odpisz
29 lipca 2016, 17:39
B
Odpisz
15 czerwca 2016, 17:13
A
Odpisz
22 marca 2016, 18:48
B
Odpisz